Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolóztam egy sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam egy sráccal aki azt állítja hogy ettől függetlenül hetero. Mit csináljak, azért próbáljak rámászni? Lenne értelme?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Adott még más jelet arra tekintve, hogy esetleg bejönnél neki? Mert ha igen, akkor egy próbát megér, csak ne túl durván.
2009. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy van az, a saját nemükkel kapcsolatba kerülők ezerrel bizonygatják, hogy ők bizony heterok. Hát egy hetero pasinak eszébe sem jutna egy másik pasit lekapni. Szerintem próbálkozz nyugodtan, biztos hogy nem hetero.
2009. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólóval. Tuti hogy nem heteró, max biszex, de semmiképp nem heteró, csak több mint valószínű hogy még saját magában sem tisztázta ezt a dolgot és ezért próbál kihátrálni.
2009. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a 11:39esnek van igaza.... (remélem) a pasik nem csókolóznak más srácokkal csak ugy....
2009. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
UGYE TE NEM PASI VAGY??? :|:|
2009. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De az.
2009. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetszik a srác? Mert akkor bi vagy
2010. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!