Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti ki akadnátok azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ki akadnátok azon ha a barátotok más lány melleit nézi?

Figyelt kérdés
előttem még nem csinálta, de a haverja mutatta h fészbukon ez volt a téma.. h .. nak milyen jó a melle.. :DDD
2012. okt. 11. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

ebben semmi gáz nincs

ha előttem csinálja, és nekem mondja, na az már megalázó tud lenni.

2012. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen másoknak én is ezt mondanám h nyugi, ebbe nincs semmi, na de így már egész más. meg mostanában a bizalmam is elég kicsi felé.
2012. okt. 11. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem hajt rá, csak nézi, addig nincs miért aggódnod.
2012. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 1.5 éve vagyok együtt a pasimmal. Együtt is élünk. Discoban pl állandóan megnézi a csajokat és nem érdekli ha nekem kellemetlen simán elregéli milyen jó ez a csaj vagy a másiknak a segge...először kellemetlen volt, és sz@r érzés mivel én nem vagyok 1 bomba nő és elég önbizalomhiányos vagyok...de már megszoktam. Hiába mondta neki hogy nem jó érzés meg stb...józanul nincs ilyen probléma de részegen mindig ugyan az a forgatókönyv..mára már megszoktam, elfogadtam :D pasibol van és mivel tudom, hogy nem csal meg és nem is tenné meg így bízom benne. És ha már úgy van én is szivesen kiértékelem vele egyes csajok kebleit ... :D
2012. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!