Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti is így vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is így vagytok ezzel? Fiúk nálatok ez hogy műkdik? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egész életemben inkább fiúkkal barátkoztam, 2 gyermekkori lány barátom van, több nincs is. Mikor fiúkkal beszélgetek, ismerkedek, látom rajtuk, hogy tetszem nekik, komolyabb kapcsolatba is lépnének velem (elég szép vagyok és csinos is), de nálam sajnos ez nem így működik. Néznet ki akármilyen jól egy srác, tetszik is, de ha nem érzem azt a bizonyos vonzalmat akkor el van rontva az egész.

Szóval azt akarom ebbők kihozni, hogy ha fiúk megismerkedtek egy csinos, kedves lánnyal akkor már vonzódtok is hozzá és kapcsolatra is nyitottak vagytok?

És lányok, nálatok is úgy van, hogy lehet akármilyen kedves, helyes a srác ha nem érzed a vonzalmat akkor nem is játszol vele, hanem keresel másikat?!


2012. okt. 10. 17:53
 1/10 A kérdező kommentje:

*nézhet

*ebből


bocsi :)

2012. okt. 10. 17:53
 2/10 anonim ***** válasza:

Leírásra olyan vagyok, mint te, azzal a különbséggel, hogy én semmilyen esetben nem játszok egy fiúval. Akkor meg főleg nem, ha nem jön be.

Egyébként haverokkal máshogy beszélek, mint egy "jelölttel", tehát egy haver sosem fogja azt gondolni, hogy van nálam esélye, így elkerülöm a kellemetlen helyzeteket... Vonzalom nélkül nem kezdek ki senkivel, addig nem táplálok benne hiú ábrándokat magammal kapcsolatban. Nem etetek be valakit direkt a külsőm miatt.

2012. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem játszok velük, de ha egy bárban oda jön hozzám egy srác, és még helyes is, akkor úgy vagyok vele, hogy miért ne beszélgethetnénk, de pár óra után általában kiderül, hogy esélyes-e az, hogy vonzódjak hozzá, ha nem akkor megköszönöm az italt és hogy jól éreztem magam, és ennyi :) szerintem ez így elég korrekt.
2012. okt. 10. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:

igen pontosan ha nincs vonzalom és ö kapcsolatot akar akkor sajnos nem müködik

esetleg egy barátság alakulhat ki :)

2012. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ki lehet nálad esélyes, miből derül ki, hogy megvan benne az a plusz?
2012. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, sajnos ritkán van olyan, hogy vonzódnák is a férfiakhoz :D (és a lányokhoz sem vonzódom), egyszerűen még nem találtam meg az igazit :)) egyszer úgyis :)
2012. okt. 10. 18:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen korrekt, amit csinálsz. Bár minden nő így gondolkozna...:D

Személy szerint nálam a szép külső, nem feltétlenül jelent egyet a vonzódással. Egyik lány osztálytársam az a tipikus "iskola szépe" alkat, a fiúk háromnegyede a fél karját adná egy éjszakáért vele, de valahogy én kifejezetten undorodom az ilyenektől. Nem, nem vagyok meleg. Egyszerűen taszít a stílusa, hiába kedves, de az a tipikus tenyérbemászó figura. Valamint az sem dob sokat az összképen, hogy esténként valószínűleg légkalapáccsal szedi le szegénykém magáról a sok alapozót meg sminket...


18/F

2012. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdés lényege ilyen tekbetök körítéssel igazán az, én megfejtettem!: Létezik -e fiú lány barátság.

Véleményem szerint nem. De tapasztalom, és fúrcsának is tartom, hogy rengeteg embernél meg működik. Nem kapsz tehát egyértelmű választ a kérdésedre. Én például olyan vagyok, aki csak a szerelem első látásban hiszek, illetve kommunikálni, haverkodni is csak réfifakkal szeretek, nőkkel sose tudtam bánni, és igazán csak akkor lépnék oda hozzá, ha szexuális vonzalmat érzek iránta. Egyébként nem szoktam társalogni nőkkel egyáltalán, nem is keresem a társaságukat, írom ,kívétel, ha szerelem első látásra történik. Bár amúgy sem vagyok az a nagy udvarlós féle.

2012. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tőlem lehet csinos, de ha a belső tulajdonságai gázak, akkor engem nem nagyon érdekel.
2012. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nállam is ugyan ez van, ha a fiu helyes,aranyos,kedves meg minden megvan ami kell egy lánynak, de mégse érzed azt a vonzódást, vagy hogy is mondjam.... nem gondolsz ugy rá ,hogy a barátod legyen (mint a pasid),akkor nem is érdemes belefutni a kapcsolatba!
2012. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!