Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt álmodta, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt álmodta, hogy a volt feleségével szeretkezik, de megzavarták őket, és a dolog nem teljesült be. Miért álmodta ezt? Még mindig vágyik rá?

Figyelt kérdés
Eddig biztos voltam benne, hogy engem szeret, ez az álom viszont összezavart, mert már 2szer is előfordult.
2009. aug. 5. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Álmodik az ember olyan dolgokat, hogy csak na. Képzeld el, ha mind jelentene valamit. Ne aggódj ilyes miatt, azért álmodhatott Vele, mert álmunkban az emlékképek is előjönnek. Én álmomban szexeltem már az egyik munkatársammal, pedig szegénnyel épp csak köszönőviszonyban vagyunk és eszembe sem jutna, hiszen nagyon jó kapcsolatban élek, de soha még gondolatomban sem volt és mégis ezt álmodtam.
2009. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen néha velem is megesik, pedig évek óta külön vagyunk, és nem mondhatnám, hogy gondolok rá. Mégis néha előfordul, hogy vele álmodok ilyet. Mindent nem lehet elfelejteni nyomtalanul.
2009. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretne téged igazán,nem lenen biztos az érzelmeiben, akkor nem mesélte volna el neked, hogy mit álmodott. Nincs baj :)
2009. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ezt írtátok. Közben gondolkodtam, hogy én is álmodtam ilyeneket régen, többnyire olyanokkal, akikkel sosem tenném meg, mert nem kívánom őket.
2009. aug. 5. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!