Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferjhez menes, Magyar allampol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjhez menes, Magyar allampolgar hogyan maradhat Ukrajnaban anelkul hogy ki ne toloncolnak, a hazassag indokos ok?

Figyelt kérdés
Ha en magyar vagyok de ukrajnaba jottem csak atutazoba mert csak maximum 90 napot maradhatok fel even belul , ha ossze hazasodunk akkor mar lessz hozzam tartozo akkor is ki tudnak toloncolni az orszagbol? Ha folyamatossan szeretnek maradni akkor mit kell tennem, hogy ideglenessen legyen itt is ukrajnaban cimem?

2012. okt. 3. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

De azt tudom,hogy onnan a legtöbb ember inkább menekül,nem még h oda költözzön xĐ

2012. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmm ertem ..de en meg ponnt a neten ismerkedtem meg valakivel es nem szamitott hogy hova kell jonom erte..
2012. okt. 3. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem jön ő ide? Egyszerűbb lenne.
2012. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert en mar itt vagyok es nekem volt utlevelem de neki nincsen ...nekem egyszerubb volt ide utaznom.
2012. okt. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!