Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél ha kapnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél ha kapnál egy fél éves ösztöndíjat? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Ha mondjuk hirtelen értesítenének, hogy megkaptál egy olyan szakmai ösztöndíjat, amire még akkor jelentkeztél, amikor éppencsakhogy összejöttetek a pároddal és még nem tudtad, hogy mi lesz belőle, lesz-e valami egyáltalán. Viszont azóta már eltelt volna fél év, összeköltöztetek, és aztán hirtelen értesítenek, hogy megkaptad az ösztöndíjat az Egyesült Államokba, ami ráadásul nem Európa, hogy 2 hetente-havonta találkozzatok.

Bíznál annyira a párodban és hogy elég erős a kapcsolatotok és elfogadnád, vagy pedig nem kockáztatsz és lemondasz egy nagy szakmai lehetőségről?


2012. okt. 1. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen bíznék benne és támogatnám,hogy menjen el.Ha én nyerném akkor megbeszélném vele.De nem igazán tarthatna itthon.
2012. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ritkán adódik ilyen lehetősége az embernek, szóval akármennyire is fájna, de a szakmai képzést választanám... Barátnőt még találhatsz másikat, de ilyen lehetőséged nem lesz több az életben... Ha úgy döntesz hogy mész, semmikép se próbálkozz azzal, hogy együtt maradjatok, fáj de abba kell hagyni a kapcsolatot... Gondolj bele, az jobban fájna ha hazajönnél , és kiderülne az hogy van valaki más neki... Így legalább könnyebben elfeljtitek egymást messze lesztek és kész... De a döntés a Te kezedben van, csak jól át kell gondolni:))
2012. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.: Szövegértés 1-es. Sikerült tovább olvasni az említett mondatot egyébként?


Nagyon elgondolkoznék a dolgon, és leülnék megbeszélni a párommal. De szerintem én élnék a lehetőséggel.

2012. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pixi3 ***** válasza:

2#: Te akkora idióta vagy.. úgy értette hogy az USA-ba kell mennie, "ami azért mégsem csak itt van a szomszédba". Csak ő ilyen hasonlattal fejezte ki...


Kérdező: Nem tudjátok azt megoldani hogy ő is veled menjen? Sztem ez nagy lehetőség és ne szalaszd el. Tapasztalatom szerint nem igazán működik ez a távkapcsolat dolog, főleg hogy egy tök más kontinensen vagy.. de ez csak az én véleményem.

2012. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Mennék ki a pic$ába..:)


Nyilván most sokan azt gondolják mekkora f@sz vagyok,

azonban ha neked ez a lehetőség adott menj ki!


Csajt találsz sokat, jó tudom szerelem blablabla..

De mai világba SZERINTEM fontosabb hogy legyen fedél a fejed felett..


Aztán akár még ő is kimehetne utánad majd..


Nem akarok USA-ról beszélni..de..

USA-ban sem kolbászból van a kerítés,de egy jó szakma esetén amivel kint dolgozhatsz sokkal jobban megélhetsz ott..netán még zöldkártya is szerezhető



Viszont ha nincs ilyen lehetőség akkor ne tegyél fel ilyen kérdést:D

2012. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is fél évre megy ki külföldre,egyszer tud hazajönni csak decemberben(legalábbis úgy néz ki,hogy haza tud jönni).Mi már lassan 3 éve leszünk együtt és szerintem fél év nem olyan kibírhatatlan.Nem könnyű,de túl lehet élni.Én teljesen megbízok a páromban és ő is bennem,nekünk nincsenek bizalmi gondjaink,szeretjük és tiszteljük egymást.Szóval szerintem fogadd el az ösztöndíjat,aztán ha nem bírja ki ezt a kapcsolat,akkor nem sok értelme volt a dolognak.

22L

2012. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megbeszélném vele a dolgot. Vagy velem jön vagy szakítunk.. a távolsági kapcsolatok nemműködnek, előbb utóbb valamelyikőtök találna mást. De mindenképpen fogadd el az ösztöndíjat!
2012. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az, hogy velem jön vagy szakítunk... Hát ez pont máshova működhet, de az USA-ba ha nem vagyunk házasok (nem leszünk) vagy nincs munkája, vagy nem diák, akkor nem kap vízumot... Szóval velem nem tud jönni. Dehát majdcsak találunk valami megoldást :)

2012. okt. 2. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!