Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízol a párodban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen


és te?

2009. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az egyik szemem nevet, a másik pedig figyel. NEm azért mert okot adott a bizalmatlanságra, ebben semmi gond, de én soha senkiben nem bízok meg.
2009. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

néha még magamban sem bízok meg :D

legjobban talán a páromban bízok meg :)

2009. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen...
2009. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen. De ettől függetlenül mindig odafigyelek mindenre, nem ringatomat magam abba az illúzióba, hogy ő tökéletes, és soha nem tenne olyat. Az ember esendő, a barátom meg változékony mint az időjárás, ez van...


De soha nem rendeztem jelenetet, soha nem mondtam, hogy ne menjen szórakozni, nem faggattam. Magamban tartom és a magam eszközeivel derítem ki, hogy van-e valami baj. A legkisebb változást is észreveszem a viselkedésében. Pár lány volt, akikkel megkértem, hogy szakítsa meg a kapcsolatot, ők ráhajtottak, némelyik elég durván. Én nem fogok beszélni velük, szerintem neki kell elhajtania őket, és meg is tette. ez így termséezetes.

2009. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen, de jobb félni mint megijedni.

egy lány

2009. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, tűzbe teszem érte a kezemet! :)

25 L

2009. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen. de azért tisztában vagyok azzal, hogy az ördög soha nem alszik..
2009. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbálok! :)
2009. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is próbálok...
2009. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!