Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, aki nagyon durva kettős életet él?

Figyelt kérdés

A párjának rendszeresen mondja, hogy nagyon szereti, csak ő az egyetlen férfi az életében, a legjobb és neki nem kell más. Rendszeresen szeretkezik is ezzel a fiúval, a szabadideje tetemes részét vele is tölti, gyengéd vele, kedves és sokat megtesz érte.


Viszont. A fiú mellett aki állandó, rendszeresen benne van kisebb kalandokban is, ami először csak ártatlan beszélgetéseknek indul (nem is kötelező személyesen, gondolok itt facebook/gtalk) de később szexxel végződik. Létezik vajon olyan, hogy egy lánynak kell a biztos pont mellé egy csomó kaland is? Tudom a kérdés emberfüggő, éppen ezért férfitársaim személyes válasza érdekelne leginkább. Szarvazott már fel valaki ilyen durván?


2012. szept. 30. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen lány van sajnos, őket hívják ribancoknak.
2012. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, van.
2012. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, eddig nemsok személyes tapasztalat érkezett, de azért köszi :)
2012. okt. 1. 06:10
 4/5 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
nem is baj mert pont ettől félek :D
2012. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van,az en baratnom is eljatszodta ezt velem.Nagyon ravaszul,okosan csinalta, semmit nem vettem eszre az egeszbol jo ideig.Aztan amikor megis gyanakodni kezdtem, gyonyoruen kimagyarazta, olyannyira ,hogy meg en szegyelltem meg magam,amiert gyanakodtam ra.
2013. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!