Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez most azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez most azt jelenti, hogy van esélyem nála? (18/f)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet ,hogy nem állok a dologhoz túl nagy önbizalommal mindazok ellenére ,hogy állítólag nagyon jól nézek ki , meg így reakciókból leszűröm ,hogy utcán vagy akárhol megnéznek esetleg oda jönnek ( természetesen soha nem olyan aki nekem is tetszik) vagy szemeznek velem és hasonlók - tehát ezek ellenére is sajnos eléggé pesszimista ember vagyok és emiatt nem igazán tudom objektíven megítélni ,hogy most akkor van esélyem vagy nincs?
2012. szept. 30. 19:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval a szitu ,hogy a lány 23 éves és pár napja amikor először találkoztunk nekem nagyon bejön egészen különleges mert tényleg nagyon jólelkű aranyos és kedves és olyan jó volt végre nem egy álszent sunyi kis k**vával lenni , na mindegy lényeg ,hogy a lány idősebb TEHÁT IDŐSEBB (ez nem szokott előny lenni bár kitudja) és nemtudom igazából miért de mindig mosolygott rám , beszélgetést is először ő kezdeményezett és tényleg mindig mosolygott rám másnál meg ezt nem vettem észre és nem tudom mire vélni. Elvileg ez egyértelmű nem? Nyilván azért mosolygott mert tetszem neki ? Bár szerintem nem mert mit akarna tőlem, nemtudom talán csak kedves akart lenni...
2012. szept. 30. 19:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nekem nem tetszik valaki akkor nem kezdeményezek beszélgetést, és pláne nem mosolygok rá végig, szóval van esélyed nála! :) Hajrá!
2012. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem jósolok nagy jövőt, szerintem ne reménykedj, bocs, de ez a véleményem

nagyon kicsi az esély, hogy te boldoggá tegyél, kielégíts egy nőt 18 évesen

és simán mosolyoghat más okból is..

2012. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármint barátilag is miosolyoghat
2012. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát jaja ezen én is gondolkodtam. Mármint ,hogy barátilag. A kielégítés dologgal pedig nem értek egyet. Egyetemista és basszus nem mondanám nőnek azért. Mármint nem egy megkomolyodott egzisztencia mániás nőről van szó. Simán elmegy viselkedésileg is velem egy korosztályba (ahogy a többi ilyen korú lányok többsége). A szó-szoros értelmében kielégíteni meg kitudnám ebben azért biztos vagyok ;D
2012. szept. 30. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
ne legyél te abban olyan biztos, fiú
2012. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben van de erre inkább nem adok ;)
2012. szept. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!