Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek mennyi idő után tanácsos lefeküdni a pasival?

Figyelt kérdés
Ti mennyit vártatok??
2012. szept. 29. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

1 napnál tovább nem érdemes várni.

Vörös vagy?

2012. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 hónap??:O

én 5,5(5,és fél hónapot vártam)

!!ne kapkodd el a dolgokat!!hány éves vagy?irj priviben

2012. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Elnézést hogy férfiként írok, de csak annyit szeretnék ide firkantani, hogy NINCS olyan hogy mennyi idő múlva, vagy mikor.. Egyszerűen csak akkor, ha érzed hogy készen állsz rá.
2012. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de most nem csak arra vagyok kíváncsi, hogy szűzként, tehát elsőnek, hanem úgy általában??
2012. szept. 29. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
alig ha hiszem, hogy egy 13-14-15 éveske készen állna rá, még testileg se nagyon..
2012. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gyakori Ferenc ***** válasza:
szűz vagy nem szűz, nem attól függ hogy "mikor tanácsos"... akkor feküdj le valakivel, amikor úgy érzed hogy kész vagy rá.
2012. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én második randira el sem megyek ha az illető nem érdekel, szóval nálam gyorsan sor kerül az ilyesmire 1hónapnál tovább nem várok :)
2012. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hetes szabály :) nálunk nagy nehezen megvolt.
2012. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és ha én három nap után, folyton csak azt érzem, hogy "kell, kell, akarom" akkor is kivárjam??
2012. szept. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!