Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy félénkebb és kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénkebb és kevésbé beszédes srácnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
igen lehet
2012. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hole Hunter ***** válasza:
Minden további nélkül...amint bátrabb és beszédesebb lesz.
2012. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyannyira nem vetettem bele magam a csajozásba 24 év alatt, hogy egyetlen kalandom se volt senkivel. Nem késő elkezdenem?
2012. szept. 26. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:
soha sem késő járj el bulizni húzz bele a csajozásba!
2012. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam félénkebb, zárkózottabb és kevésbé beszédesebb nem lehetsz az tuti:) Kb. 25 éves koromig semmi közöm nem volt lányokhoz, nem is beszélgettem velük, mert nem tudok. Azóta mégis volt már több kapcsolatom is, pedig még most sem vagyok sokkal bátrabb. Csak próbálkozni kell, csak azon múlik hogy mennyire szeretnéd. Ha rááldozol elég időt, energiát, összeszeded a bátorságod és egy kicsit változni is hajlandó vagy akkor sikerülni fog. Sosem késő elkezdeni.
2012. szept. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nyitnod kell az emberek felé, különben nem fog menni. Amúgy lehet változni és idővel menni fog, csak kell hozzá kitartás, elszántság, bátorság :) 26f
2012. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!