Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon h. ülye voltam. Elmerje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon h. ülye voltam. Elmerjem neki mondani?

Figyelt kérdés

Nah szal van egy fiu aki felvett egy ismerösünk monhatjuk.=Smegadta neki és felvett.2-3 beszéltünk msn-en.

Megakartunk szivatni egy nagyon sze.mét gyereket:@ ezért hát csináltam egy myvipet és egy msn-t ugy volt h kicseszünk vele hagy érezze amit mi.de aztán az a fiu aki felvett megtalálta azt a lányt akinek csináltuk a myvipet és elkérte az msn-jét megadtam hátha jobban megismerem megismertem és szeretem de viszont azt hiszi hogy az a lány vagyok és nagyon szar érzés mivel nem akarom megbánti de ha tovább hazudok neki akkor jobban haragudni fog.tudom hülyeség jöhetnek az oltások hogy hül.ye fake meg ugy kell neked stb...de ha tudnátok mit müvelt velünk akkor megértenétek.

szerintetek elmondjam neki hogy az a lány nem is az igazi hanem én?:(


2009. aug. 3. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az egészből az jött le hogy a fiú azt hiszi hogy te egy másik csaj vagy. Mondd el neki első az őszinteség, meg a dolgok után illik is!
2009. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtad el, mit tett az a srác veled/veletek. Amíg nem tudunk semmit, mindegy mit írunk neked... több infót!
2009. aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Zavaros a sztori is!!


Most akkor van egy gyerek, aki azt hiszi hogy van mégegy lány, de te vagy az a lány is , meg az is akivel beszéltetek arról a lányról.


Velünk? Te meg a barátnőd és az a gyerek, meg egy kitalált lány a főszereplők?

2009. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azt nem akarom még ha rá gondolok is hányingerem van és azon gondolkozom hogy ennél lejjebbre nem süllyedhet a világ

hogy létezhetnek ekkora tirpák ge.cik:@-.-"


első:

gondolkoztam hogy elmondjam neki de félek nem áll velem szóba többet és az nekem nagyon fájna:(

2009. aug. 3. 01:23
 5/7 A kérdező kommentje:

zavaros tudom. nem! rólam meg a fiuról van szó.

de akit átakartunk verni a barátnömmel az egy bu.zi még jóindulattal is.és érted ?

2009. aug. 3. 01:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Akkor is őszintének kell lenned és elmagyarázod hogy miért történt ez a bekavarás, és azt is megmondod neki hogy szeretnéd jobban megismerni stb. stb.

Sok sikert! ;)

2009. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Másnak myvipet, msnt, iwiw et stb csinálni Szemlyes adatokkal való visszaélés. És bűncselekmény.

Drága múlatság.

2009. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!