Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék kispárnát venni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék kispárnát venni a barátnőmnek? Ugye ez nagyon jó ötlet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ő most másik országban van, ott tanul egyetemen. Sokat beszélgetünk, és mondta hogy ő is alig tud kispárna nélkül aludni, és ott sehol sem lehet kapni, csak nagyot..


Gondoltam nagyon örülne neki ha postán küldenék neki egy kispárnát. Csak azzal vagyok bajban, hogy nem tudom milyet. Vegyek neki egy teljesen átlagos fehér kispárnát? És arra ráírnék valami kis üzenetet. Vagy valami dísz-párnát? Én olyat vennék, dehát az nem kifejezetten alvásra való....

Hol tudnék venni ilyet-olyat? Ti milyet vennétek?


köszi előre is



2012. szept. 22. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó, a szándék még jobb. Az hogy másik országban van, az nem. De ez nem az én dolgom. Hát hogy hol tudsz venni azt nem tudom, talán Ikea? Amúgy Árkádban is vannak jó boltok hasonló áruval szerintem. Jó ötlet ráírni valamit. Hogy mire használja, azt pedig hagyd rá. :)
2012. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :) Elmegyek oda és nézek valamit, aztán már csak a postázással kell bíbelődnöm..


Egyébként valóban nem jó hogy angliában van, de valahogy túléljük, én vagyok az aki a családjánál is jobban ismeri meg megérti, és viszont.

2012. szept. 22. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
A sima fehér párna az szerintem nem jó.Szerintem legyen rajta valami kép vagy ilyesmi és mellé egy "I love you" kismaci.
2012. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!