Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már párszor találkoztam. Normális, vicces, megvan a vonzalom, szóval minden oké, ami az elején az lehet. Most elmondta, hogy a volt barátnője, aki nem is igazán volt barátnő csak induló kapcsolat volt az is 4 hónapos terhes tőle. Mindent megbeszéltek, a lány meg akarta tartani a gyereket, a srác is belement, hogy a nevére veszi, támogatja, részt vesz a kicsi életébe. Kicsit tanácstalan vagyok, hogy belemenjek e így a kapcsolatba. Vagy inkább hagyjam már most az elején, míg nincsenek nagy érzelmek. Nem ismerem a lányt, de ha normális minden fél még akár működhet is (persze férjhez még nem készülök menni, hozzá, tudom, hogy szakíthatunk ha el is kezdünk járni)

2012. szept. 16. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

én személy szerint nem, és benned is a bizonytalanságot érzem, és az nem jó, ha már az elején bizonytalan vagy

de ha úgy látod, h egy próbát megérne, akkor vágj bele

2012. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele!

25n.

2012. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"a volt barátnője, aki nem is igazán volt barátnő csak induló kapcsolat volt az is 4 hónapos terhes tőle"


Nekem ez az, ami nem tetszik.

Honnan tudhatnád, hogy Rólad mit mond utólag?

"Nem is volt igazán a barátnőm."

Ez hogy esne?


Nemrég olvastam itt egy kérdést, hogy egy nő mit tegyen, ha le akarja koptatni a fiúja gyerekének az anyját, aki nem érti, miért nem tűnik el az életükből örökre, mikor "nem is volt a barátnője", csak babát szült neki....


Namost itt komoly gondok vannak a világképpel.

2012. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy csak találkozgattak, egyébként ismerik egymást régóta felszínesen. 1 hónapig tartott a románc, de nem beszéltek meg semmi komolyat. Én nem venném zokon, ha pár találka után azt mondaná, hogy nem voltam a barátnője. Ha komoly lett volna a kapcsolat gondolom elmondja az igazat, ebben az esetben nincs miért hazudni. Ha alakul köztünk valami akkor úgyis megtudom, ha hazudott, ha meg nem miért verne át. Meg igazából nem is az a lényeg mennyit voltak együtt.
2012. szept. 16. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:

"1 hónapig tartott a románc, de nem beszéltek meg semmi komolyat."

Hát ez az! Mi a komoly akkor az ő szótárában?

Annál komolyabbat nem tudok, hogy románc van és lefekszenek, és baba lesz.

2012. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szex=komoly kapcsolat más kérdés. Ebbe nem akarok belemenni, mert én sem így látom, de ezt tényleg kár most boncolgatni. Bár lehetett volna annyi esze, hogy gumit húz, de igazából ezt a részét nem tudom, részletességekbe nem ment bele.
2012. szept. 16. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem akarok belemenni, mert én sem így látom, de ezt tényleg kár most boncolgatni"


Szerintem meg pont ez a gázos pont, ami miatt nem kéne belemenni ilyen kapcsolatba. Így gondolkodó partnertől lehet a legnagyobb sérülést összeszedni, pont ezen gondolkodásmódja miatt. Azért ezt boncolgatom. De mivel már érted, mit mondok, tényleg nem kell tovább boncolgatni.

2012. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!