Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul? Nagyon szeretem es nem akarok naiv lenni nem tudom mit gondolhak a helyzetrol?

Figyelt kérdés
arrol van szo hogy a baratom sok lannyal fekudt mar le tobb mint 15-tel. mikor ezt megtudtam csak sirni tudtam. ekem o vette el a szuzesegem. aztmondja szeret de ennyi lannyal ugyanezt mint velem... el vagyok keseredve megorit ez a tudat mert nagyon szeretem. 19/L

2012. szept. 16. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:

nem jogosan.

olyan dolog miatt aggódni meg ami megváltozhatatlan,az ostobaság.

hiú vagy és birtokolni vágyó.

2012. szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jogos,ne törődj azzal mi volt előtted,akkor még nem volt veled!!!

Az én párom is sok nővel volt mielőtt megismerkedtünk,most ő a férjem!!! :)

2012. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne akard birtokolni...annak az lesz a vége hogy rámegy a kapcsolat...

Ami megtörtént megtörtén, úgy sem tudsz rajta változtatni, ha megszakadsz akkor sem

2012. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahol meg tudlak érteni, mert nekem is rosszul esett, mikor kiderült egy korábbi páromról, hogy meg se tudja számolni, hány nővel volt együtt. Szóval megértem, miért esik rosszul, de hülyeség a dolog. Ha kicsit nyugodtabb vagy, mondd el neki szigorúan nyugodt hangvétellel és kérd meg, hogy nyugtasson meg. Ha értelmes, akkor úgyis el fogja mondani, hogy nagyon szeret, az a múlt, és te vagy neki egyedül fontos, nem azok, akik voltak =)
2012. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Nekem is rosszul esik, amikor a párom azt se tudja hány nővel volt. De ettől függetlenül tudom, hogy engem szeret, és nem számít mi volt, csak az ami most van. Természetes, hogy rossz, de nem szabad ezen ennyire kiakadnod. Beszélgessetek erről a pároddal és majd megnyugszol.
2012. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna, de nézd más nézőpontból, hátha segít: ha meg senkivel nem lett volna, vagy csak 1-2 lánnyal, akkor meg izgulhatnál azon, hogy még biztos nem élte ki magát, ki akarja próbálni másokkal is...stb

Szóval akkor még talán ez a jobb változat. :

2012. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!