Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

1. 5000 km-re van tőled, imád téged, eddig még nem találkozatok, jövő nyáron találkoznátok csak, de viszont nagyon kedves, törődő, vicces, 25 éves, jól néz ki


2. 8000 km-re van tőled, 1x találkoztatok, bizonyos zenei műfajban híres, gazdag, akármikor megengedhetné pénzügyileg, hogy eljöjjön, kedves, vicces, jól néz ki, 26 éves, van egy 2 éves kisfia


2012. szept. 15. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Neten jártok?

Tiszta röhej

hogy lehet úgy lenni valakivel, hogy meg se csókoltad, vagy nem szexelsz vele

2012. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyiket sem választanám, keresnék egy 3.-at, aki ott lenne velem.

Hány éves vagy, ha neked az távkapcsolat, hogy neten és telefonon beszéltek és személyesen nem is találkoztatok?

2012. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jamaica 9000 km-re van Magyarországtól.

Amúgy én utálom a fajok keveredését, úgyhogy a fehér bőrűt.

(Nem vagyok rasszista, tényleg csak a keveredést utálom, meg a multikultit)

2012. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaja get a life, én azt választanám hogy lekattanok a netről és elkezdek a VALÓ ÉLETBEN ismerkedni.
2012. szept. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!