Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok az olasz csalo es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok az olasz csalo es a papai no eseterol? Mi a velemenyetek rola?

Figyelt kérdés

Roviden a tortenet: egy olasz ferfi udvarolni kezdett egy papai lanynak. Azt allitotta, hogy anyja nemesi szarmazasu, apja uzletember, lanytestvere egy legitarsasag igazgatoja.

Teljesen a lany es annak csaladja bizalmaba ferkozott, hozzajuk is koltozott. Eloszor par szazezer forintot kert kolcson, amiket meg is adott, ez volt a beetetes resze a dolognak.

Kesobb egyre tobb penzt kezdett kolcsonkerni, mondvan, hogy a kulonbozo uzleti ugyeihez van ra szuksege. A lany neki adta meg a diakhitelet is es a zalogba adott ekszerei utan kapott penzeket, sot, a ferfi arra is ravette a csaladot, hogy masoktol kerjenek neki kolcson tobb millio forintot.

Termeszetesen csalas volt az egesz.


Nektek mi errol a velemenyetek?


Nehez ugy, mert egyik oldalrol ott van a szerelem: gondolom, a lany agyat elontotte a feniletilamin nevu ingeruletatvivo anyag (vagyis szerelmes lett), ami nyilvan elnyomja az ember gyanakvo termeszetet.

Masreszt viszont: hogy lehet, hogy senki sem kezdett el a csaladbol gyanakodni? Hogy lehet, hogy ekkora osszegeket, millios teteleket odaadnak?

Ekkora osszegeket nem ad ki az ember csak ugy a kezebol, meg akkor sem, ha ugy tunik, hogy a ferfi a lany szerelmekenet kvazi mar kezd csaladtagga valni, nem igaz?


En szemely szerint szigoru vagyok az ugyben es azt mondom, hogy a lany reszerol ehhez mar kicsit naivnak, megkockaztatom, butuskanak, tovabbmegyek: mar-mar idiotanak kell lenni. Vagy ha nem is neki (hisz o szerelmes), a csaladtagjainak inkabb.

Ugyanakkor meg: tenyleg profin fel lehet epiteni egy ilyen csalast, nagyon sok hasonlo esetrol lehet hallani, es nem tudom, hogy ki lehet-e vedeni egyaltalan.


Ti hogy velekedtek errol az egeszrol? Egy ilyen jol felepitett csalast egyszeruen nem is nagyon lehet kivedeni? A szerelem miatt tunik el a gyanakvas az emberbol? Hol huzodik a hatar az egeszseges bizalmatlansag es gyanakvas, illetve a tulzasba vitt paranoia kozott?

Ti el tudnatok magatokrol kepzelni, hogy egy ilyen csalasba aldozatkent belesodrodjatok?


(bocsanat az ekezetek hianya miatt)


2012. szept. 14. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is nemesi származású vagyok,csak éppen fiú.

Már rengeteg érdekemberrel találkoztam épp ezért megtanultam kiszűrni őket,sztem a lánynak is kapcsolnia kellett volna,hogy az ilyen dzsigolókkal vigyázni kell.

2012. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem érteném, miért egy diáklánytól kér kölcsön, ha gazdag a családja.
2012. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éppen a diákhiteles diáklánytól kérek kölcsön miatt nem gyanús az egész.
2012. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!