Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Pár napja lefeküdtem a barátommal. Nekem ez volt az első. Beszéltünk azóta, találkoztunk is. Mondtam neki, hogy nagyon fájt, azóta is fáj, egyfolytában. De egyáltalán nem keresett. Nem hív, nem ír, nincs msn-n. Nem érdeklődik, hogy mi van velem, semmi. Tudom, hogy nagyon sok dolga van, de ennyi? Nem szeret, nem érdeklem? Semmibe vesz?
2012. szept. 3. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Eltaláltad.
2012. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átverés szagot érzek...
2012. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha azóta is fáj menj el dokihoz, lehet gyulladásod van vagy összeszedtél tőle valamit. Nem érdekled nagyon ugy néz ki vagy talán kis esély van rá hogy tényleg fontos dolga van volt de ezt erösen kétlem
2012. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se hallgatnám a rinyát!
2012. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És ő? Azt írod a barátod, mégsem érdeklődik, keres stb? Vedd már észre, ami egyértelmű! Csak ezt akarta elérni, most hogy sikerült szép lassan tovább áll és leépít!
2012. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több mint 9 hónapja együtt vagyunk...
2012. szept. 3. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:

És? Attól neked még ez volt az első.. tehát elérte, amit akar! De ebből nem tudtuk meg hány éves vagy? Vagy ő hány éves?

Ja és az , hogy együtt vagyunk, hidd el nekem, hogy nem ezt jelenti, amit fent leírtál! De nem értem az ilyen kislányokat, miért írtok ide ha úgysem tudunk titeket belátásra bírni? :)

2012. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!