Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus szingli lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus szingli lányok! Nektek is nehéz az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Hogyan szoktatok ismerkedni?

Társkeresőn?

Lehet élőben ismerkedni,volt már rá példa?



2012. szept. 1. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekik a társkereső a legkönnyebb

direkt van erre nekik

2012. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
gusztustalan
2012. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a társkeresőket, egyszerűen csak elmegyek a kedvenc koncertjeimre, rockkocsmába, rendezvényekre és próbálok barátkozni, aztán lesz ami lesz.
2012. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hol élsz kedves kérdező?
2012. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Általában netten egyeztettek, kérek randit ha "közel", egy helyen -városban- lakunk. /gyakran innen ismerek meg embereket/
2012. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

próbálhatod a pride fórumait, az angyalkak.hu asszem már fizetős lett egy ideje, ráadásul ott csak az egyéjszakás kapcsok a menők.

szerintem a legjobb, ha nem a neten próbálsz társat találni, persze megvan a veszélye, hogy heteronak vallsz szerelmet, de még így is jobb mint némely társkereső portál. ott abból indultok ki, hogy meleg aki ott van meg max biszex (meg persze van jó sok kamu 40es csávó is de nembaj), s ez a kommunikáció alapja, pedig szerintem sokkal fontosabb, hogy értelmileg és érzelmileg van-e olyan szinten mint te. ha gimibe jársz ott, ha egyetemen akkor ott ismerkedj. a szórakozóhelyeken dettó sok a fűcsomó szintű félhülye...

egy meleg ismerősöd sztoriját elmesélve láthatod, hogy elfogadó vagy nem, ill. ha nem tud rólad, akkor még közeledni is tudsz úgy felé, hogy a reakciói a legőszintébbek, akármelyik irányba, előítéletek nélkül. csak tartsd mindig tiszteletben ha a másiknak még idő kell.

uhh de sokat írtam, hiába öreg vagyok már :)

19/L

2012. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szinte lehetetlen
2012. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vidéken nagyon nehéz az ismerkedés ://

Nekem szerencsém van (illetve kellene hogy legyen) mert Pesten járok suliba, és elég sok leszbikust is ismerek, akikkel melegbarát klubokba járunk, így elég könnyen meg az ismerkedés. De ilyen helyeken komoly kapcsolatot kifogni, ami 2hétnél továbbtart..max 5% esély ://

Sulimban elég sokan felvállalják, tudok 30 embert élből mondani :D minden osztályban legalább 1 leszbikus van (a mi osztályunkban 2, az alattunk levőben 4!!...) de így sem sikerül elég sokunknak megtalálni a párunkat :/

2012. szept. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég nehéz, főleg vidéken ahol én lakom (Somogy megye) . Mindig is irigyeltem azokat akik Pesten laknak, melegként csak ott lehet normális pár kapcsolatot kialakitani.
2012. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én soproni vagyok, és a városban még egy olyan leszbit sem találtam, aki nem csak divatból az.. társkeresők nálam is kilőve, a megyében elég kevesen vannak.. vagy pedig bújkálnak. nem szeretik felvállalni.
2012. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!