Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség, a pasim unokatesoja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség, a pasim unokatesoja megtetszett!?

Figyelt kérdés

Történt ugyanis hogy a pasim elvitt pàrnapra az uncsijàékhoz,akit nem ismertem eddig.

Màr az ajtonyitodàsakor ledöbbentem,megvàltozott bennem valami.

Észrevettem hogy egész idö alatt ö is"les" engem,igaz én is öt.

Direkt a 3 nap ott nyaralàs helyett màsnap hazjöttem,nehogy valami legyen,de mikor elköszönt ,làttam a szemeiben valamit,mintha jelezne,vagy nem tudom.

Miota itthon vagyok,csak ö jàr az eszembe,msn-en is fennt vagyok,igaz ö dolgozik,nincs ideje.

Pasimmal meg együtt élek,nem tudom mi a francot csinàljak.

Bunko sem akarok lenni


2009. júl. 27. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt magadban kell lerendezned! Gondold át hogy mit érzel a barátod iránt, mert lehet hogy az unokatesója iránt érzett vonzalmad csak egy hirtelen fellángolás.És ha valóban az akkor nem biztos hogy megéri érte felrúgni egy biztos kapcsolatot.
2009. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagy együtt a barátoddal?

Milyen viszony alakult ki közted és a párod unokatesója között, hogy viselkedett veled?

2009. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

pàrommal 3 éve.

a pasi meg nem beszélt velem,hisz a baràtom ott volt,de leset minden mozdulatomba.

Mikor làtta hogy làtom,elszégyellve elfordult,de nagyon sokszor mélyen a szemembe nézett,meg minden egyes szavamra nagyon koncentràlva figyelt,akkor is ha nem vele beszéltem

2009. júl. 27. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kezdeményezz nála, mivel nem beszéltetek nem derült ki mennyire tetszel neki.

Az hogy "figyelgetett" ebben az esetben nem sokat számít...

Vigyázz nehogy egymásnak "ugraszd" a fiúkat te pedig két szék közül a földre ess

2009. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vigyázz nehogy egymásnak "ugraszd" a fiúkat te pedig két szék közül a földre ess


Ez qurvara igaz...Akarmit is teszel gondold meg 100 x is...De en elfelejtenem tudod miert nem azert mert ezzel fajdalmat okozok a baratomnak hanem azert mert ket testver kozott mozogni ...hat...az isten nem mossa le rolad azt a szegyent...ket testvert osszeugrasztani....


Mondok egy story...Szal rovid leszek


A lany beleszeretett egy fiuba...kulfoldon...jarnak minden bla bla bla dul a love...aztan a fiu testveri kijon kulfoldre szinte..megismerkedik a batyja baratnojevel...s egybol megmuzdul benne valami de nem csinal semmit a fiu mert tiszteletben tartja a hogy a batyja noje..s nem akar egy noert osszeveszni a testverevel..(gondolja nem eri meg, hiaba is imadja azta lanyt) Aztan kesobb a csaj osszebalhezik a fiuval valamiert s nem szolnak egymashoz..egy jo ideig mert haragszanak egymasra...a lanynak titokban mindig is tetszett a pasija tesoja s most ra hajt de csak azert mert hogy feltekennye tegye a pasijat....Osszejonnek sot meg le is fekudnek a pasija testverevel...s a fiu hiszi hogy a lany tenyleg szereti s nem hagyja el mivel o szereti...De kesobb egy rendezvenyen...a fiu vagyis az igazi asija megkeri a lany kezet ..es a lany igent mondd mikozben a pasija tesojaval kavart...a fiu banataban ellopja a csaj apjanak az autojat reszegen...s valami nagyon rossz dolgot akart tenni...Ertted???? Nem jo teso teso kozott kavarni a szart....felejtsd el sok hal uszkal meg a vizben ;)

2010. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!