Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol és hogyan jöttetek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan jöttetek össze a jelenlegi barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Hely,helyzet bármit leírhattok,minden érdekel.Ki kezdeményezett stb...
2009. júl. 26. 21:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy középsuliba jártunk! :) Én kezdeményeztem, felvettem msn-re, majd átvette az irányítást és elhívott randizni! :)

19/L

2009. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Egy középsuli, de inkább baráti körből, aztán igazából egy buliban jöttünk össze. Másfél éve volt :)
2009. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bővíteném az internetes társkeresők táborát: igaz mi a chat.hu-n beszéltünk először, aztán áttértünk az msn-re. Majd olyan 2-3 hétre rá találkoztunk, de csak 1-1,5 hónap múlva jöttünk össze. 10 hónapja vagyunk együtt, és a menyasszonya vagyok. Szóval az internet nagyon bejött! :-D
2009. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Egy buliból tartottam hazafelé gyalog, amikor megállt mellettem egy autó, benne ült egy helyes pasi. Megkérdezte, hogy hazavihet-e. Naná, hogy nemet mondtam, hiszen nem ismertem őt, csak látásból. Pechemre pont eleredt az eső. Mondta, hogy szívesen hazavisz, ne ázkolódjak.

Hosszas beszélgetés után végül igent mondtam. Aztán egy hónapig találkozgattunk, kicsit húztam az agyát. :)

Később kiderült (mondjuk sejtettem is), hogy csak egy numera lettem volna neki akkor, de persze mivel én nem olyan típus vagyon nem jött össze. :)

Ennek már 3 és fél éve, azóta le sem tudnám magamról vakarni! :D

2009. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

22:29

Nekünk is szeptember 15én lesz forduló :D

2009. júl. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az szerencsés szám lehet!:)Hányadik amúgy?:)
2009. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát kiváncsi voltam melyik ismerkedési forma a legelterjedtebb.:)Természetesen mindenkit felpontoztam.:)
2009. júl. 28. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!