Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy srác, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy srác, és a srácnak is bejövök? (többi lent. )

Figyelt kérdés

pár napja felvett egy srác(24) msn-re sokat beszélgettünk már azóta, képet is cseréltünk, nincs barátnője, viszont én tetszem neki, nekem is ő, lassan kifogyunk a témából. Tudnátok valamilyen témát ajánlani amiről beszélgessünk. Találkozni szeretne velem, azt mondta hogy nem akarja elsiettetni, de nem is akarja húzni.. ez a fiúknál mit jelent? mennyi időt kb? azt is mondta ha megbízok benne akkor szóljak, és majd elmegyünk valahova.. nem egy városban lakunk.

Tudnátok nekem mondani olyan programot vagy valamit ami egy első randinak megfelel? :)



2012. aug. 27. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
17/L
2012. aug. 27. 19:33
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinél mást jelent.
2012. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Akartok-e továbbtanulni,mi a kedvenc...

Járt már-e külföldön??

Vagy mondj neki találós kérdéseket (:

1. randi: séta egy parkban, mozi, hajókázás, vagy vidámpark, úú, állatkert *-*

Vagy ha hűvös az idő, akkor egy süti ;) a fiúk imádják, ha egy lány tud enni ;) talán egy meki is velefér ;) MINDENT BELE :3

2012. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Témának hozd fel ami téged érdekel,nem kell nagy sztorinak lenni,csak az a lényeg hogy keresd a közös érdeklődést,arról aztán tovább lehet indulni.


Randira eltudnák képzelni olyat hogy bementek sétálgatni egy nagyobb városba,üzleteket nézegettek,beültök fagyizni,parkban sétáltok,mindegyik helyszín tele van témát szolgáltató dolgokkal.

2012. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem járt még külföldön, de szeretne eljutni majd Párizsba :D köszönöm a tippeket, mindent megpróbálok :)
2012. aug. 27. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!