Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, feküdjek le amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, feküdjek le amíg belém nem szeret?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régebben volt egy kis komolyabb nézeteltérésünk(most nem részletezném) ez már lassan 1,5 éve történt. Nemrég újra elkezdtünk beszélgetni és megint kezdek beleszeretni. A srác nimfó és jelen helyzetben is szexelni akar velem. Körülbelül 2 hete lefeküdtem vele, amit kicsit meg is bántam,hiszen én nem vagyok híve a kapcsolat nélküli szexnek és ezt el is mondtam neki. Viszont ő azt mondta,hogy még sok idő kell neki amíg elfelejti azt a bizonyos nézeteltérést.Hogyha találkozok vele biztos szexelni akar majd. Nem tudom mit tegyek.. :(
2012. aug. 26. 12:28
 1/10 A kérdező kommentje:
feküdjek le vele amíg belém nem szeret?*
2012. aug. 26. 12:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszer már megtetted, most miért akarod kéretni magad?
2012. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy nem dugsz többé!
2012. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy lefekszel vele nem fog belédszeretni.

Ha több idő kell neki, akkor találkozzatok többet, beszélgessetek, szervezzetek közös programokat ...

2012. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elrontottad. Minek baxol érzelmek nélkü csak ugy?
2012. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne feküdj vele, mert így csak kihasznál téged. nem kell ehhez nimfónak lenni, minden fiú szereti a szexet. majd ha tényleg érdekled és összejöttök, akkor megkapja tőled a szexet.
2012. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze! Még néhányszor megdug, aztán közli, hogy "bocsi, de mégsem szerettem beléd". De erre is van egy jó mondás: csak azt lehet megbaszni, aki hagyja magát. Sok sikert.
2012. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek neked egy saját tapasztalaton alapuló történetet.

Egyszer régen megismerkedtem egy fiúval. Nagyon tetszett, sokat beszélgettünk, és egyik dolog követte a másikat. Verset írt nekem, udvarolgatott, azt éreztette velem, hogy különleges vagyok a számára, hasonlók. Akkor még tapasztalatlan kis csitri voltam, nem értettem a mára már számomra egyértelmű jeleket, így természetesen csak úsztam az árral. Az illető fiú egy szép napon elvitt egy kis nyaralóba a környéken, és én több mint boldogan hagytam, hogy az alkohol elbódítson, és a számomra egyre többet jelentő srác elvegye oly nagyra tartott ártatlanságom.

Az eset után praktikusan elzavart onnan, a buszra küldött, és én persze, alkohollal átitatott elmével és nulla tapasztalattal nyilván semmi rosszra nem gondoltam.

Aztán másnap... Se telefonon, se semmilyen közösségi oldalon nem tudtam elérni. Írtam neki, hívtam, nem válaszolt. Meglehetősen magam alatt voltam. Pár napra rá aztán jelentkezett. Mondta, hogy tényleg elég szemét volt velem, nem ezt érdemlem, hasonlók. Én meg persze, azonnal bedőltem neki.

Aztán meg közös ismerősöktől megtudtam, hogy van egy barátnője, aki viszont nálam cseppnyit okosabb, és nem hajlandó vele egyelőre lefeküdni. Na, onnantól jöttek az érdekes dolgok. Én addigra már meglehetősen elbutultam a rózsaszín ködtől, így majdhogynem mindent elhittem neki, amit mondott nekem. Részletezte, hogy azzal a lánnyal nem valami jó a kapcsolatuk, hogy nem is szereti már, meg mittudomén. És hogy nemsokára szakítanak, de engem még nem tud szeretni.

És itt érek el mondandóm csúcspontjához. Én megkérdeztem tőle, mi kéne ahhoz, hogy szeretni tudjon? Kijelentette, hogy szexszel mindent meg lehet oldani, és ha párszor lefekszem vele, valószínűleg belém is szeretne.

Nade, addigra már túl voltunk néhány veszekedésen, és nekem is már kezdett megjönni a józan eszem, így ebbe nem mentem bele. Hamarosan meg is szakadt köztünk a kapcsolat. Csak jóval később szakított utána a barátnőjével (vagy a lány vele, azt már nem tudom). De azért elég egyértelműen lejött később nekem, hogy csak hülyített. Nagyon ügyesen és hihetően (mármint, akkor még úgy gondoltam, ma már eléggé átlátszónak tartanám a módszerét), de hülyített, és csak szexet akart.


Abban a kijelentésben ne bízz, hogy szexeljetek amíg beléd nem szeret. Ez előfordulhat, igen, de nem ilyen megbeszélt vagy megígért módon. Én ennek majdnem bedőltem, és bár szerető státuszban voltam egy éjszaka erejéig (az azelőtti udvarlást nem tartom kimondottan annak), azért a józan eszem szerencsés felülkerekedése megóvott egy újabb csalódás-sorozattól.


Remélem, megbocsátod, hogy ilyen terjedelmesen válaszoltam, de remélem azt is, hogy jól döntesz majd. Tudom, hogy én nem szabhatom meg neked, de az én tapasztalatom alapján ebből nem sülhet ki semmi olyasmi, amit te szeretnél... :/

2012. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)

utolsó! sajnálom a történteket:(

és igyekszem minél hamarabb megbeszélni a sráccal a dolgokat!

2012. aug. 26. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azért szeretsz bele valakibe, mert az lefekszik veled! Ne hagyd, hogy hülyitsen, ezen megbeszélni nem sokat lehet. Legyél vele határozott, mert mésképp nem fog komolyan venni.
2012. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!