Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos a párotok véleménye a továbbtanulásotokban?

Figyelt kérdés

szóval, tegyük fel, elmondod a párodnak, hogy melyik egyetem melyik szakára jelentkeznél. erre ő azt mondja, hogy az semmit sem ér, nem jó, hülyeségeket tanulsz csak ott, nem tudsz vele elhelyezkedni... megváltoztatod a helyzetet, vagy kitartasz az álláspontod mellett?

esetleg, ha ő mondja, hogy melyik egyetem melyik szaka lenne neked a legjobb, de az neked nem szimpatikus, azért mégis megpróbálod, vagy legalább csak meggondolod a dolgot?

vagy fordítva: ő van továbbtanulási helyzetben, a fent említettek érvényesek itt is.


2012. aug. 25. 23:09
 1/4 Hanariko ***** válasza:

"semmit sem ér, nem jó, hülyeségeket tanulsz csak ott, nem tudsz vele elhelyezkedni"

ezt nagy százalékban akkor mondják, ha irigyek, vagy fél h jobb munkát kapsz és többet fogsz keresni :) VAN ILYEN! (itt az oldalon is rengeteg)

Én max. akkor gondolkodnék el hogy változtassak ha tudom h esetleg ismeri(ismerheti) jobban az adott helyeket. (ahova én mennék séa mi ő ajánl)

Én az ő tanulmányaival kapcsiban véleményt mondanék, de nem szólnék bele drasztikusan.

2012. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meghallgatnám a véleményét, de a döntést egyedül hoznám meg. Azt választanám, amit én szeretnék. Tőlem ajánlhat szakokat a párom, de ha nem tetszik, akkor nem megyek oda.

Ez a döntés hosszú időre befolyásolja az életedet, szóval a saját érdekeidet nézd, hogy te mit szeretnél.

2012. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi mindketten idén választunk egyetemet/szakot.

Nos, én őt értelmes embernek tartom, ezért kikértem a véleményét, és ő is az enyémet. Alaposan megbeszéltük, melyik miért tűnik jónak/rossznak. Nem mondtuk meg a másiknak, hogy "jelentkezz xy szakra.", csupán összeszedtük az érveket és az ellenérveket minden mellett, szóval próbálunk együtt kitalálni valami okosat :D

Én sok ember tanácsát kikérem (persze akiket értelmesnek gondolok), ki tudja, ki tud valami hasznosat mondani, amitől meggondolom magam? :)

18/L

2012. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem érdekel a véleménye. Hiúságnak tűnhet, de tudom, h okosabb vagyok nála, kb minden téren.

Amúgy amikor elkezdtem a fősulit semmit nem mondott a szakomra (kommunikáció) de arra kíváncsi leszek, hogy ő mit fog magának jelölni. Az biztos, hogy ha nekem nem is lesz szimpatikus, akkor sem fogom lebeszélni róla. Az ő élete, nem az enyém, ha neki az kell, akkor ő fog azzal dolgozni, nem én.


22/F

2012. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!