Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így értelme? Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme? Mitévő legyek? Sürgős!

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja költöztünk össze, addig minden szép és jó volt, de az óta megváltoztak a dolgok. Többet vitatkozunk, nehezebben viseljük egymás rigolyáit. A páromra jellemző, hogy időnként túlértékeli saját magát. Ezt szereti olyankor hangoztatni is. Velem szemben is és másokkal is. Már az összeköltözés előtt is így volt. Sokszor hasonlítgatja a dolgainkat, mint például neki jobb az egyeteme mint, az enyém. Ő jobb szakon tanul, neki érdekesebb a családja stb.

Ezeket még úgy ahogy elviseltem. Nem kezdtem vele vitatkozni. Három napja megint kezdte és rákontráztam. Megmondtam neki, hogy én jobb vagyok a szexben és ez mindent tarol. Ne értsétek félre nem vagyok beképzelt, de hozzá képest sokkal pörgősebb és bevállalós vagyok vagyis inkább volnék, ha mellette lehetne. Ez még, csak nem is számít annyira, de úgy voltam vele, hogy egyszer én is mondhatok olyat, ami neki nem tetszik. Én nem szoktam őt leszólni, sőt kimondottan tökéletesnek láttam, de jó ideje már nem így van. Pontosan olyan lett, mint azok a beképzelt rátarti srácok, mint akikkel régen összehozott a sors, pedig eddig kitűnt a sorból.

Mióta visszaszóltam nem beszéltünk. Külön szobában lakunk szóval most mindketten hallgatunk. Most úgy érzem annyira durvát nem mondtam neki, hogy így meg kelljen sértődni. Ráadásul elment bulizni is. Hallottam, hogy készülődik.

Nem tudom számít-e, de én ikrek vagyok ő skorpió. Nem feltétlenül hiszek a csillagjegyek jelentőségében, de lehet van benne valami.


23 L.


2012. aug. 24. 21:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azt mondod, összeköltözés elött elkezdte a hülyeségeit. Akkor minek ugrottàl fejest bele? Azért még egy jo kapcsolatban is meg kell fontolni egy ilyen lényeges lépést!
2012. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mert szerettem. Most úgy néz ki, hogy elmúlik a rózsaszín felhő.
2012. aug. 24. 23:08
 13/23 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk albérletbe lakunk szóval így talán könnyebb a különválás. Csak, hát nem így terveztük.
2012. aug. 24. 23:36
 14/23 anonim ***** válasza:

sajnos az élet alig zajlik, úgy ahogy tervezzük...


Bárhogy is döntesz, remélem boldog leszel és nem kell a múlton rágódnod. :)


Ui. nem hiába vagyok a szexualitás részen "önkéntes tanácsadó", azért érdekelne ez a rész, hogy akkor mik is ezek a nem túl nagy , de másféle elvárások az ágyban? :)

2012. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát a párom nem szereti az előjátékot. Igazából ezt hiányolom, csak. Néha jól esne, ha szájjal is kielégítene, de nem teszi. Kb olyan a szex, hogy levetkőzünk berakja és kész. Pedig még így is jó, csak néha kevés.
2012. aug. 25. 00:17
 16/23 anonim ***** válasza:

Vannak fura dolgok. Én még ettől is furább vagyok elvileg. Én az előjátékban egyoldalú vagyok. Nekem ne csinálja a nő, nem vagyok oda érte. én viszont imádom csinálni akár 1-2 órán át. Mikor volt barátnőm, előfordult, hogy csak ez volt az együttlét köztünk, szex se volt néha, csak egy hosszú kényeztetés részemről. :)

Egyénfüggő a dolog, ahány ember, annyi... :)

2012. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Persze nem csak miatta, hiszen imádom csinálni ha nem lenne egyértelmű a szövegből, csak azért írtam kiegészítést.
2012. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
írtam én... jól van , fáradt vagyok, elteszem magam holnapra. szia :)
2012. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Még ez is, hogy nem fordít rád kellő figyelmet, még akkor sem, ha megbeszélted vele?

Én igazán híve vagyok annak, hogy a kapcsolatokat mentsük meg, na de ez már nekem sok.

Még most hagyd ott, amíg még fiatal vagy.

2012. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy később egyáltalán nem lesz elég előjáték nélkül. Én is így voltam vele, hogy a kevés is elég volt, de mára már a 30-on túl több igényem van, és csak úgy tudok elélvezni, ha kellőképpen felizgat a párom az aktus előtt, meg hát ettől is tartalmasabb az együttlét.
2012. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!