Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet az, hogy ha a google-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet az, hogy ha a google-ba beirtam barátom nevét és a települést, errre kiadta hogy társkereső. Ott viszont nincs (vagy a google-ba amit beirok összevontan mindent kiad? )

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

hát akkor lebukott barátod :)

én is jártam így, csak én egy sráccal kavartam, aztán a bnőm megtudta, mert egy meleg ismerkedős oldalon dobott engem ki, a bnőm pedig ravaszkodot a google-val ...

Rosssz vagy !!

Nem szabad googlezni !!

2009. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem a kérdést. Mi nincs hol? Kattints a linkre és kiderül...egyébként összevontan is kiad dolgokat. Pl. ha beírod, hogy Kovács Balázs, Nagykanizsa, akkor kidobja a Kovács Józsit is Pestről meg a nagykanizsai Horváth Petit is. Ha valami egyezik, kidobja. Ha macskaköröm közé írod a nevét (""), akkor csak az azonos nevűeket fogja kidobni.
2009. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

lehet hogy már letörölte magát onnan, és az adatlap nem él, de a rendszerükben még megvannak az adatok.

vagy ugyanazon a néven azon a településen lehet esetleg még egy másik személy is akár.

2009. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Olyan létezhet hogy Google-be ha beírtad a barátod nevét, az megtalálta egy társkeresőn, viszont azon társkeresőn már nincs fenn. Ennek az az oka hogy Google bizonyos időközönként letapogatja a világhálót és elment oldalakat, viszont ha van egy változás az adott oldalon (pl kiregisztrál a barátod) az addig nem frissül a Google keresőben amíg újra le nem tapogatja azt az oldalt. Tehát hiába találtad meg keresésnél, lehet hogy azon az oldalon már nincs is fenn. Ilyenkor kattints a "tárolt változat"-ra és előhoz egy pillanatfelvételt az oldalról. Sokszor ez is segít.


És igen, ahogy írtad a Google "összevontan mindent kiad". Tehát a világon létező összes weboldalon keres rá az adott kifejezésre másodpercek alatt, majd kiadja listáját azoknak az oldalaknak amelyeken szerepel a kifejezés.

2009. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha beregelnél arra az oldalra és megnéznéd, hogy tényleg fent van-e...

De én is arra tippelek, hogy már törölte magát, csak megmaradtak az adatok.

2009. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!