Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire értesz egyet ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értesz egyet ezzel az állítással (lent)?

Figyelt kérdés

Csak őszintén!Attól térjünk el,hogy van akinek más típusú nő a befutó,képzeljétek oda álmaitok nőjét

[link]


2012. aug. 22. 00:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen biztosan azok gyűltek össze.
2012. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ennyire rossz az arány, mint az állításban, én 60-40%-ot adok a rendes srácok javára akik nemet mondanának egy ilyen "kihívásnak". De ha azt nézzük ez a 60-40 arány is elég rossz, mert ezt is figyelembe véve több, mint minden második férfi megcsalná a barátnőjét...


21/F

2012. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
jajj drágám gondolj már bele, ezek a csalfa pasik majd biztos hajnali egykor neked fognak írkálni, hogy igen, ők megcsalnék a párjukat. ugyan már... pont azok "lebzselnek" itt, akiknek nincs bnője, így ha lenne, bizonyára nagyobb becsben tartanák. ja meg ezen túl is van még sok pasi. de nem tom miért gondolod, h majd a megcsalós pasik ide fognak írogatni neked -.-
2012. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha komoly barátnőm lenne, nem csalnám meg. Abszolút nem igaz az 5% különben, amit írnak a képhez. Persze a kép készítője nyilván a budapesti éjszakában éli az életét, ahol még saját magát is megcsalja a sok köcsög meg ribi, de azért ne általánosítsunk már ennek alapján.


Persze lehet, hogy 20 év házasság után már csökkenne a hűségesek aránya, de ez a nők között is pont ugyanígy van.

2012. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Miért ne írnák ide név és arc nélkül ha megcsalnák a párjukat?

Köszönöm a válaszokat!:)

2012. aug. 22. 01:12
 16/20 anonim ***** válasza:
itt ír 10 ember, nagyon valószínűbb hogy régóta pár nélküli egyedek és ezért vannak itt, vagy a csodás kedves, őszinte férfiak mintapéldányai. ja a megcsalósok meg nagyrészt biztos a sajátjukat vagy más csajt döngettek épp. nem hiszem h ez a kérdés érdekelné őket :P
2012. aug. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egy dolog cinikusnak lenni, és más dolog ostobának, 16-os. Volt már nem egy barátnőm, volt, amelyikkel nem voltam már boldog, mégsem csaltam meg, pedig lett volna alkalom. Gondolom, a többi beíró sem 15 éves, vannak tapasztalataik saját magukkal kapcsolatban. Ahogy, gondolom, neked is.:-D
2012. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen,elég buta dolog ennyire általánosítani,hogy kb GYK-ra író ember egy lúzer akinek nem adatik meg,hogy barátnője legyen :D Biztos akadnak ilyenek is szép számmal,de tényleg ne általánosítsunk.

Én sem vagyok egy szerencsétlen nő akinek nincsenek barátai vagy párja.Egyszerűen csak unatkozom és érdekelt mások véleménye is:)

2012. aug. 22. 01:37
 19/20 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyet értek vele.
2012. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
jajj bocs, én sem mondtam h itt mindenki lúzer. de egy pártalan, kedves, figyelmes, esetleg unatkozó embert jobban érdekli mások (és saját) problémája, így pl ez a kérdés is, mint egy "kanos kan"-t akinek jól megy a sora a sok csajjal :P
2012. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!