Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnömet mittegyk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

××alex×× kérdése:

Megcsaltam a barátnömet mittegyk?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 11:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen normálisan írni és ne tegyél fel hülye kérdéseket rossz cselekedeteid után. Ja és mond el a barátnődnek, hogy milyen új élménnyel gazdagítottad a kapcsolatotokat.
2012. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 szamo77db ***** válasza:

És miért volt erre a megcsalásra szükség? Nem hogy

örültél volna, b.meg, hogy van egy rendes barátnőd...

2012. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én mindenképp szeretném megtudni a dolgot a barátnőd helyében, méghozzá a te szádból, minél előbb, nem hónapok múltán egy x-edik személytől.

Mondd meg neki, hogy sajnálod, undorítónak tartod magad miatta, és hogy nem szeretnéd őt megalázni azzal, hogy tovább hülyíted, ezért szakítasz vele. Persze, ha ezt megtudja, és az Ő száját hagyják el a szavak, akkor természetesen maradhattok együtt a továbbiakban is, hacsak mindketten annyira szeretitek egymást, hogy együtt tudtok ezzel élni.


Bár ha képes voltál megcsalni, akkor kétlem, hogy olyan rohadtul szeretnéd, mert ha így lenne, akkor nem tudnál más nőre ránézni se. Szóval szerintem mindenképpen az a legtisztességesebb megoldás (ebben a különben teljesen tisztességtelen szituációban), hogy bevallod neki, mit tettél, és rábízod a döntést, de te javasolod a szakítást.

2012. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 menta34 ***** válasza:

Ne kefélj félre, ha nem bírod utána lelkileg :P


Amúgy tök mindegy mit csinálsz, buktad... ha dob azért, ha nem mondod el és maradtok együtt akkor majd lelkizel magadban, vagy épp maradsz egy olyan nő mellett aki igazából kevés neked, csak gyáva vagy ezt bevallani mert még mindig jobb, mint a marokmarcsa :D

2012. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
NE HAZUDGGGYÁ TE K*CSÖG!!!!TEE,, ME FERÚGLAK!!!!!!!!
2012. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem fàjhat annyira, ha meg tudtad tenni. Ha valaki ilyet tesz, valami van a hàttérbe, és az nem a szerelem!
2012. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
utolso, én is igy fogalmaztam volna szivem szerint, de egyszer màr ki lettem tiltva:D Amugy, kérdezö, hagyd szegény lànyt, és keresd fel a màsik `hölgyet`! Mindenki jobban jàr, föleg ha az a valami nemi beteg is:D huhh, de jot nevetnék!!
2012. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nekem ne dumály csunyábat akartam volna irni de nem lehet mert letiltanak
2012. szept. 2. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!