Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhinnétek, hogy ez a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek, hogy ez a srác csak barátkozni akar a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap felhívja a barátnőmet vagy ír neki sms-t, akármilyen programra megy egyből szól a barátnőmnek (aki persze nemet mond legtöbbször, de azért néha elmegy), amint fellép facebook-ra, majdhogynem azonnal ráír mindig...stb

A barátnőm azt mondja, hogy biztos benne, hogy a srác nem akar tőle semmit, meg egyébként is másba szerelmes, de akkor is, egy barátság nem ilyen, nem? Minek keresi ilyen sokszor?

És mégis mit reagáljak erre az egészre? Azért nem tilthatom el őket egymástól.


2012. aug. 14. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
te féltékeny vagy? neked tetszik ez a srác, a srácnak pedig a barátnőd, aki másba szerelmes?
2012. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:

Jófej gyerek vagy!:)


Hát talán igen, talán túl sokat keresi...De ez még nem ok arra h megcsalna vele...


Amúgy mi lenne ha te is elmennél velük?

2012. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez már nem csak barátság...
2012. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint félreérthetően írtam. :)

A barátnőm úgy a barátnőm, hogy kapcsolatban vagyok, én srác vagyok.

És van egy haverja, aki folyton keresi a társaságát.

2012. aug. 14. 20:07
 5/11 Pendulum92 ***** válasza:

Tuti akar valamit tőle, csak tagadja. Nem tudsz tenni semmit, ha megcsal a barátnőd, akkor annyit ért...


Kérdésedre válaszolva: én nem hinném el.Ha elmegy a barátnőd vele, akkor véleményem szerint nem korrekt veled. Neki hogy esne ha te eljárkálnál lányokkal barátság címén?

2012. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fiú lány között nincs barátság! Ezt ált. a fiúk tudni szokták.
2012. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
na így mindjárt más! mondd el a barátnődnek, hogy téged egy kicsit zavar ez a szitu. de ha a srác is másba szerelmes, akkor találkozzatok egyszer 4esben és mindenki megnyugszik, miután megismeritek egymást.
2012. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez az azért kicsit sok, ok legyenek mindenkinek barátai , de azért ennyire ne vigye túlzasba, mert egy barát es egy pár azért más. engem bizti zavarna , es komolyan elbeszelgetnek vele, mert ha ezt csinalja lassan eszre se veszi de akit szeret azt elvesziti.

Szerintem mond meg neki hogy ezen valtoztasson , es beszelgess el vele.meg hogy mit érezne ha te is ezt csinalnad vele?

El tiltani nem lehet , mert úgy is beszelni fog vele, csak akkor amikor te nem veszed eszre...

Én nekem is volt ilyen ismerosom , de addig fajult a dolog , hogy ngyon összekaptunk a parommal miatta, mert feltekeny lett ra, es megtiltotta hogy vele beszeljek.

ez szerintem nem volt helyes.. na amind1...

2012. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én is voltam már a "probléma" két ember közt...

a lányal jól kijöttem, sokszor fűztem, sokszor véget vetetünk a barátságnak a pasija miatt... mert újbol össze jöttek én meg nem tűrtem...

de aztán a csávót megismertem és tökre birtam, közbe kibékültem a csajal és megint nagyon jó barátok lettünk..

aztán tettem valamit ami eléggé f*szság volt a részemről, de én erre akkor nem is gondoltam, hogy tényleg nem volt szép részemről, amikor megtettem.. a dolog csupán annyi, hogy a lány megkért, hogyha nagyobb lesz a baja, ami épp volt.. akkor menjek le hozzá, én pedig mondtam, hogyha kell lemegyek, de nem mentem le, nem kellett..

most a srác és a csaj egyűtt vannak és nemtudom hogy mi a szitu köztük, de én hagytam a csajt mert tisztelem a barátját..

szerintem probáld meg te is ezt elérni a srácnál, tiszteljen.. és ha nem egy segg... akkor békén hagyja, ha meg ez nem válik be.. :D adjá neki. xD

2012. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát hogy ilyen gyakran keresi,az már sok... Mond meg a srácnak,vagy a barátnődnek,hogy elég lenne ritkábban is beszélniük szerinted.

A srác tuti,hogy többet akar barátságnál,de ezért még a bnődet ne ítéld el,lehet,hogy csak naívan elhiszi,hogy barátok...

Szerintem amíg nincs nagyobb probléma,addig ne tiltsd el..

2012. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!