Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki munkamániás, fontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki munkamániás, fontosabb az neki, mint a barátnője?

Figyelt kérdés

A barátom folyamatosan dolgozik hétvégén is alig találkozunk,azt mondja várjak, nem soká vége a szezonnak más lesz minden(evvel nyugtat)..hozzá teszem építkezéseken dolgozik minden félét(maszek)Közben én mindig arra gondolok:mi van ha van más neki, ha megcsal?Hívni mindig hív.keres...csak mégis

Nem tudom szeret-e még,a legnagyobb gond hogy én nagyon nagyon szeretem jó lenne ha újra a régi lenne...1 hónapja tart ez a dolog...2éve járunk minden hétvégét együtt töltöttünk

Az ismerőseim azt mondják lehet,hogy őt látták 1 lánnyal sétálni de a kezét nem fogta....ő tagadja .soha nem tenne ilyet azt mondja mindig,ne fárasszam ilyenekkel.de már nem érzem ,hogy szeret:(

Ő Kécskén lakik ,én Kmét-en.az ő szomszédjai (idősnénikék)akik mindig résben állanak a panellakás körül,azt mondják ne izguljak sose látták lánnyal,meg ő nem olyan fiú nyugodjak meg.....

Kétségbe vagyok esve...vagy tényleg a munka...a pénz

vagy más lány érdekli....de akkor miért van még mindig velem ,miért hívna naponta többször

nem értem..ez van

azt érzem hogy már nem szerelmes belém aki az lenne nem tenne ilyet,hogy fontosabb neki a munka mint a barátnője

(én 20 vagyok ő 22)


2007. aug. 23. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én helyzetem is hasonló volt a tiedhez, megértem, hogy mit érzel.


Szerintem ne aggódj, vannak egy férfi életében olyan időszakok (főleg olyan 20-23-25 éves korban), amelyben kicsit előtérbe kerül a karrier az érzelmekhez képest. Ilyenkor talán a jövőt tervezik, hiszen végleg kikerülnek a szülők szárnyai alól, és valahogy meg kell állniuk a maguk lábán is.


Ha pedig naponta többször is keres, akkor meg nincs gond.

Na, az idős nénik szavára lehet adni, csak mértékkel, megfontoltan.

Remélem, hogy igazam van/lesz. :)

2007. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Nah én nem írom hogy ne aggódj. Én pont ezért váltam el. Építőipari cégünk volt és a volt férjem szintén munkamániás (gondoltam én). Ugyanúgy hivott napközben mintha én lennék a legfontosabb neki, de mikor már rendszeresen nem ért haza időben mindig volt valami kifogás ("határidős munka vagy átadás van" stb,stb)gyanakodni kezdtem. Teltek a hónapok és semmi nem változott. Amikor meguntam és kiadtam az útját kiderült hogy nem munkamánia hanem egy másik nő volt.


Remélem te nem jársz hasonló helyzetben.

2007. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Én egyrészt egyetértek azzal, hoyg a férfiak a húszas éveik elején úgymond talán "bizonyítnai" akarnak, hogy megállnak ők a saját lábukon is... így lehet, hogy tényleg a munkáról van szó.

Viszont a msáik oldal, amihez szólnék, hogy naponta többször hív...: ez azért nem garancia a hűségre. Tapasztalatból mondom, hogy az ember a lelkiismeretét próbálja nyugtatni azzal, ha érzelmileg jobban "odateszi" magát, törődik a másikkal és próbál a kedvében járni... de kívánom, hogy a Te eseted ne ilyen leygen! :)

2007. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtisztább dolog az lenne, ha leülnétek komolyan megbeszélni a dolgokat /féltékenykedés nélkül/. Minden csak igy műküdik. Ne fess ördögöt a falra. Lehet, hogy szeretne biztos hátteret nyújtani neked. Még mindig jobb egy szorgalmas méhecske, mint egy lusta disznó. Sajnos manapság a pénz az úr. Sok sikert!
2007. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!