Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek bejönne vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne vagy inkább gáz ha ilyen zenéket hallgatok?

Figyelt kérdés

csak ilyen rapeket hallgatok mint Beerseewalk, antal&day, siska, tkyd, essemm, soon, knozah b, csut szóval ilyeneket csak..

15/l


2012. aug. 13. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

beerseewalk, ez a team kiakaszt, te meg szívd ki a f@szt.

ettől bajod nem lesz :)

2012. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
hát ez mind noname, ezek zenék ?
2012. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azt sem tudok kik vagy mik ezek.


Szóval inkább gáz, de mutatnék én neked jó zenét.

2012. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
dehogyis, pont hogy ez a menő mostanában:D
2012. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyenket az utcan rohangalo kis kocsogok hallgatnak akik azt hiszik kemenyek es kb 10en mennek egy emberre, folyton csak isznak cigiznek stb... (legalabbis nekem ez a tapasztalatom)
2012. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

első: naahh.. azért a szövegüket nem csinálom meg, de a ribancok valóban megérdemlik;d

aki nem ismeri azmeg hallgassa mert nagyonjóó;3

utolsó: énmég életembe nem verekedtem, és nemis tervezem..:D viszont a piát meg a cigit (ritkán) de nem utasítom el..

2012. aug. 13. 21:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ízlés sosem baj,csak ha átlép egy veszélyes határt,például szokott itt lenni egy hullagyalázós kérdező,na ez ízléstelen.Te pedig azt hallgatsz ami tetszik
2012. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem ítélek el egy lányt, ha erre vonatkozik a kérdésed. 15/f
2012. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tojásrántotta ***** válasza:
Ezek, igen is jó zenék, akinek ez a gáz kategóriába tartozik azzal baj van... (Rico??!!)
2012. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó: igen azt is hallottam már:) de neki csak 1-2 számát szeretem..
2012. aug. 13. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!