Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vissza fog írni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza fog írni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már kavartunk meg tök jól elvoltunk de az utóbbi időben soha nem írt nekem vissza. Tegnap este viszont rámírt azzal hogy sajnálja amiért nem írt nekem. Ma megkérdeztem hogy mi baja volt amiért nem írt. Vagy mást kellett volna írnom? Szerintetek válaszolni fog?

2012. aug. 12. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi nemfoglalkozik egy lánnyal,az csakis egy másik lány miatt lehetséges!
2012. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Semmi baj, nem haragszom, csak nincs vmi baj? "

így jobban hangzik ;)

2012. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyanmondod,hogy tegnap este nemkérdezted meg,hogy miért hanyagolt??
2012. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a minden héten új pasi típusú lányka vagy, akkor biztosan visszaír.
2012. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna kicsit alkalmazni a női praktikákat, és nem visszaírni neki. Nem rögtön ugrani amikor méltóztatik rád írni a sokadik megkeresésed után...
2012. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!