Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jó párkapcsolatomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó párkapcsolatomat szét verte egy idegen és szakítani kényszerült a barátnőm. Vissza csábíthatom?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 10 hónapot együtt voltunk és nagyon jól meg voltunk. Elment nyaralni és mire vissza jött szakított velem, az msn-én láttam hogy az a személy kit megísmert közben a csalátagok közt van engem pedig kivett. Szakításkor nagyon látszott rajta hogy erre kényszerült. Honnan tudom meg h valóban elcsábította vagy csak olyat tettek amit nem akart elöttem eltitkolni és inkább szakított? Sok jel van arra hogy még szeret engem, hogy tudnám vissza csábítani?!
2009. júl. 21. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

most ezt hogyérted, h családtag? rokon???

arra gondolsz h egy rokona rábeszélte a szakításra, vagy pedig arra h lefeküdt a rokonával?????

2009. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem wiw-ről beszél.
2009. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, az msn-ről beszél. Szokás, hogy a barátot, barátnőt beteszik a családtagok csoportba. A kérdező belépett a volt barátnője felhasználónevével és észrevette, hogy ő már nincs benne, az idegen pedig igen.



Beszélned kell vele, máshogy nem tudod visszaszerezni, csak ha megtudod mi volt és elfogadod, illetve elmondod, hogy te még mindig szereted.

2009. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen jól gondlod a baj az hogy egyre többet van azzal a sráccal(és még idősebb is és valójábol nem is akar vele járni(nekem ezt mondta)) és minded egyes találkozásuk után egyre jobbn eltávolodik tőlem :S bár most megbeszéltük h kettesbe fílmet nézünk. A másik meglepő dolog h a kapcsolat alatt terveztük hoy nála majd alszom szakítás után ezt a lehetőséget fenn tartotta és azt is mondta hogy lehet hogy elcsábul. Jól érzem hogy ez jó jel?
2009. júl. 21. 14:05
 5/8 A kérdező kommentje:
A másík kínos dolog hogy nem vonhatom kérdőre hogy miért tette abba a csoportba mert akkor rájön hogy beléptem az ő felhasználójában és mégjobban megharagszik...
2009. júl. 21. 14:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Az újabb probléma hogy ha megkérdezem tőle hogy volt e valami és meg mondom neki h bármi is legyen az megbocsájtom akkor megint csak nem haladtam ert akkor megsértem azzal hogy miket feltételezek róla...
2009. júl. 21. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:

uram atyám...te képes lennél ilyet mondani, h "ha bármi is volt mnegbocsátod?" te jó éh, hova tetted a büszkeséged?

amúgy elmondok vmit. én lény vagyok, és volt barátom. megismnerkedtem egy másik fiúval, a barátiomnak feltűnt, h sokat beszélgetek vele, mert egy suliba jártunk mind. mondtam barátomnak, h áááh, neeeem, nincsen semmi, csak ismerem a gyereket régebbről (ez így is volt).eközben már felvettem őt msnre, és éjszakákon át beszélgettünk, másnap pedig a barátommal éltem a sima normális életemet. egy idő után már szinte 2 életem volt. barátom sejtett ugyan vmit, de ugyanígy nem kért számon sohasem. a vége azlett, h szakítottam a barátommal, és összejöttem a sráccal. a barátomtól már nemakartam akkor semmit, mikor kezdtem összeismerkedni a sráccal, csak nehezen szakítottam.


remélem lejött a lényege a történetemnek. hagyd azt a csajt, mert valszeg ő már inkább a másik srácra hajt, tepedig csakúgy vagy neki, mivel tepersz mint egy pincsi kutya. sztem ezt hagyd abba, mer baromi megalázó. és nemis réi meg egy olyan lányért aki 2 vasat tart a tűzben.

2009. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tanácsot, kezdem úgy érezni h igazad van. Csak az a rossz hogy az oda adadásomat nem értékeli...
2009. júl. 21. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!