Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzSzili kérdése:

Ennyire megbízik bennem?

Figyelt kérdés

Van egy család akik nagyon jó barátaim. Kb fél éven keresztül járkáltam hozzájuk rendszeresen amikor is a lányuk egyszer csak megpuszilt engem. Nekem is nagyon tetszett ő külsőre is és belsőre is ezért elkezdtünk járni. 1 hete jártunk amikor is engedte nekem hogy orálisan kielégítsem(ő még szűz volt). Másnap ott aludtam náluk (előtte is gyakran ott aludtam). Este amikor már mindenki aludt behívott a saját szobájába. Elkezdtünk pettingelni amikor mondtam hogy nincs nálam gumi. Erre ő azt válaszolta hogy nála van. Mondanom sem kell nagyon megijedtem és elmentem a saját ágyamba aludni. Kb 1 hónapig tudtam húzni a szexet de utána lefeküdtünk egymással. Figyeltem rá rendesen hogy nagyon jó legyen neki. Nem vagyok 1 adonisz viszont ő hihetetlenül gyönyörű. Azt mondta hogy elege van már a sok bunkóból és ezért választott engem mert én annyira cuki vagyok. 3 hónapja vagyunk együtt de én félek hogy kihasznál. Legalábbis nem gondoltam volna hogy ilyen könnyen odaadja majd magát. Miért tette? Ilyenek a lányok? Nem fura?

22 éves vagyok ő 16.


2009. júl. 21. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éves... ebben a korszakában van. Csak élni akar, és élvezni az életet végre. Azért tette. Szerintem nem fura egyáltalán.
2009. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.. Részben már ismert Téged.

Valószínűleg imponál neki, hogy egy 22 éves pasi érdeklődik iránta...

Talán még menőnek is érezte magát, hogy ő kezdeményez. Egyébként lehet, én vagyok begyepesedett, de az, hogy ő cukinak tart, szerintem baromi kevés.. És mi az, hogy téged választott? Szerintem van rá esély,hogy túl akart ő már lenni ezen és talán tényleg csak kihasznál.Ezt Neked kell érezned.

De ha kételkedsz, az már jót nem jelent.

Mindenesetre sok boldogságot Nektek :)

22/L

2009. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát sztem most egy ilyen korszakában van, 16 évesen még nagyon fiatal, majd amint érik, megváltozik a gondolkodása is. nemakarlak elkeseríteni, de sztem nemlesz hosszú életű a kapcsolatotok.
2009. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hol itt a kihasználás? Neked ez rossz? Nem önként mentél bele? Kényszerített valamivel? Függő helyzetben vagy attól a lánytól, vagy a családjától?


Tulajdonképpen mitől félsz? Azt mondod a csaj is bejön Neked. Légy egy kicsit őszinte! Mi a baj? Mást vártál? Félsz, hogy "lebuksz"? Vagy mi? Valami biztosan van, különben nem ide írogatnál, hanem élveznéd a helyzetet. ;)

2009. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szeretek vele lenni és nem akarom hogy egyszer csak minden ok nélkül elhagyjon. Meg nekem furcsa hogy ilyen könnyen odaadta magát. Valahogy nem így képzeltem el. Nekem kevésnek tűnik az 1 hónap.
2009. júl. 21. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:

12:15-ös újra.


Értem. Ez benned van. Te aggódsz valami miatt, egyelőre feleslegesen. Ártasz magadnak ezzel és a kapcsolatnak is. Ha jól megfigyeled, most éppen azon győzködöd magad, hogy a lánnyal valami baj van, mert nem úgy történtek a dolgok, ahogyan azt Te elképzelted, helyesnek tartod. Ennek semmi értelme! Csak veszíthetsz ezen, ha így akarod felfogni. De ettől még a Te dolgod, nem szólok bele. :P

2009. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!