Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rémesen ciki, igaz? Elsírtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémesen ciki, igaz? Elsírtam magam egy randin, az exem miatt.

Figyelt kérdés
Sosem voltam érzékeny nő, mégis elsírtam magamat,mikor erről faggatott, nagyon fájó szakításon voltam túl, szinte az őrület határán jártam miatta.A találkozást is ez az új srác erőltette,számomra még nem volt tiszta készen állok-e egy új kapcsolatra,de egy próbát megért. A végén pedig még én kaptam a szemrehányást,hogy sok férfi fel sem hívna ezekután. Érdekes,ő mégis keres azóta is. Meg belém próbálta beszélni depressziós vagyok, terápiára kell majd járnom,de ő mellettem áll. Érdekes,10 perc ismeretség után ilyeneket beszél? Az ilyen embereket mire véljem?
2009. júl. 21. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen embereket ne véld semmire!
2009. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem amikor el kezdett téged erről a szakításról faggatni, akkor azt kellett volna mondanod, hogy hagyjuk ezt a témát. Elvégre randin vagy, szóval szerintem az ex az első randin mint téma, hanyagolandó. Viszont, az is érdekes, hogy a pasi terápiára küld. Egy szomorú szakítás után természetes, hogy az ember egy kicsit megboloundul, sír, szenved, de azért nem kell a pzsichiátrián kikötni. Az idő majd begyógyítja a sebeket. Addig viszont ne randizz, míg nem érzed magad rá felkészültnek!!!
2009. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen emberre az önző jelzőt használnám. Nem hiszem el, hogy nem képes legalább annyit várni, hogy rendbe gyere. Meg okoskodik a semmire, annyit nem tud, hogy egy fájdalmas szakítás után az ember nagyon meg tud zuhanni, és ő máris terápiára küldene.
2009. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egyébként nemhinném h túl jól esett a srácnak, h vele randizol és elsírod magadat az exed miatt. nemkellett volna elmenned, akármennyire is eröltette, ha még ennyire nemvagy túl rajta. ésha ezmár elég régen volt, nem mondjuk 1-2 hónapja akkormár télleg ideje túlleni rajta, főleg hamár ismerkedsz is más pasikkal.
2009. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlen, de a pasi is hülyem ha erről faggat. Eszembe nem jutna első-második randin valakinek az exéről kérdezősködni basszus, nem az exre vagyok kiváncsi, hanem rá..

18l

2009. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő fél éve vált el,és sokat mesélt erről,meg a volt feleségéről,a telefonjában a képe,mondta nem törli ki,ezt meg kell érteni,mert az élete része volt.Könyörgöm,akkor a telefonomban legyen minden volt párommal közös képem? Már ez furcsa volt,meg a személyes kérdések szerintem se illik 1. randira.
2009. júl. 21. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!