Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajoknak miért jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért jönnek be jobban azok a férfiak, akik szemét módon bánnak velük?

Figyelt kérdés
Rengeteg példát tudok a környezetemből, arra hogy a "férfi" oltógatja megalázza megcsalja a feleségét, barátnőjét, azok meg még inkább ragaszkodnak hozzájuk. Egyszerűen nem értem. A haverom pl 3-szor megcsalta a csaját(a lány tud is róla), folyton szívatja még is együtt vannak. Vagy más példa, ha parasztként viselkedek egy nővel akkor jobban érdeklődik irántam, és ez igaz minden ismerősömre. Szeretitek ha kisebbségi érzést keltünk bennetek, vagy miért csináljátok ezt?(na persze nem minden lányra igaz, gondolom) Lányok/férfiak mi a véleményetek erről?

2012. aug. 9. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezen már énis gondolkoztam,hogy összehozok egy találkozót egy jó csajjal,és énis bunkó leszek vele,lehet már este lesz egy kis ágyjelent is emiatt??Ki tudja de ezt énis így látom,a jó nem kell,hanem a gyökér bunkó.Miért van ez???
2012. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés Kedves Kérdező. Lány létemre már én is sokszor feltettem ezt a kérdést :)

Sajnos én is azok a lányok közé tartozok, akik a bunkókhoz vonzódnak. Van egy srác, aki szinte a csillagokat is lehozná nekem, de egyszerűen nem tudom ÚGY szeretni, ahogy azt megérdemelni. "Gyűlölöm" is magam miatta és meg is mondtam neki, hogy én, igenis hülye vagyok, mert a bunkók vonzanak és nem tudom értékelni a kedves, aranyos fiúkat. És azt is megmondtam ennek a srácnak, hogy egyszer még lehet, hogy visszasírom a szerelmét.

Az előző barátom is elég szemét módon bánt velem(így visszatekintve már belátom, hogy egy gyökér).

Viszont most mintha kezdenék beleszeretni egy nagyon kedves és figyelmes fiúba :)

De még most sem értem miért jönnek be jobban a szemét pasik(kivéve az a srác, ezért ezt inkább általánosságban értem:) ).

"Szeretitek ha kisebbségi érzést keltünk bennetek, vagy miért csináljátok ezt?"-amíg jártunk a volt barátommal, addig fel sem tűnt,az hogy,hogy bánik velem.

Amúgy szerintem a legtöbb lány előbb-utóbb majdcsak rájön, hogy mennyivel jobb egy kedves sráccal, mintsem egy érzéketlen bunkóval, aki csak megalázza. De ez csak az én véleményem, és hát még elég fiatal is vagyok szóval változhat a látásmódom és a véleményem :)

2012. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez magamon is feltűnt, hogy amíg valaki hajtott értem, addig nem volt érdekes, aztán ahogy magamrahagyott, rögtön kellett. És tetszeni is inkább olyanok tetszettek, akik nem vettek figyelembe, vagy még ha barát is volt, foglalt volt, vagy valami... Szóval mindig az elérhetetlenek:/


Aztán egyszer engedtem magamhoz közel eddig olyat, aki "nyomult", mármint mindent ő kezdeményezett, azóta is együtt vagyunk:)

2012. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezentúl bunkónak kell lennem:)
2012. aug. 14. 15:01
 15/15 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!