Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szeretitek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek az olyan lányokat, akik nem adják könnyen magukat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 18:00
 1/6 hnle ***** válasza:
83%
Igen!Én szeretek megküzdeni egy lányért.
2009. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
ja
2009. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretem, de ők nem szeretnek engem:) 20F
2009. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nem azokra gondolok akik fél évig kéretik magukat egy csókért, de tartsa magát annyira, hogy udvarolni és kicsit küzdeni keljen érte. Magamat tekintve jobban becsülöm az ilyen lányokat, talán mert én sem "ugrok rá bárkire", főleg nem az első héten.
2009. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sztem többre becsülik a fiuk az olyan lányt. L/18
2009. júl. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de tudja a mértéket... Pl. azért adjon jeleket, hogy zöld az út, mert azt utálom, amikor azt se tudom eldönteni, vagy talán ő se, hogy most akkor mit akar tőlem, mit tegyek. Meg az se jó, ha túl sokáig nem enged semmit... Én személy szerint azt szeretem, ha az elején sokáig kéreti magát, pl. sokáig nem jön el az első csók, viszont ha már az eljött, akkor beindul a dömper.:D Mert akkor azt érzem, hogy elnyertem a fődíjat, és megkapom és élvezhetem munkám gyümölcsét.:) 24/f
2009. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!