Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "szerezzem" vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szerezzem" vissza a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés
Nem voltunk együtt olyan sokáig, én mégis nagyon beleszerettem. Hétfőn semmi gondja nem volt , együtt voltunk, semmit nem láttam rajta. Ma Facebookon szakított velem. "nem érzem azt amit ilyenkor kellene" - ez az indok. Akkor még beszéltünk erről és a végén ezt írta : nem volt az igazi az elején sem csak akkor azt hittem hogy változik de nem változott és én azt hittem hogy szerelmes vagyok és igazából most jöttem rá hogy nem ne haragudj... vajon lehet még esélyem ? 15/F
2012. aug. 8. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Majd én megöltöm tejföllel. :D
2012. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem. 14/L
2012. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oppá, lehet a 2. válaszoló volt a csajod :D
2012. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezen gondolkodtam én is...
2012. aug. 8. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:

mostmár legyél kicsit köcsög vele, a léányeg h más oldaladat mutasd mint amit ismer, de azért ne ess át a ló túl oldalára.


találjon megint érdekesnek, aztán hátha, de semmit nem ígérek :D

2012. aug. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis.. semmit nem veszíthetek vele :D . köszi
2012. aug. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!