Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt a csajt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt a csajt már elrontottam?

Figyelt kérdés

3 napja házibulin eléggé kiütöttem magam. Miután lezajlott a "vadállat szakasz" és rosszul éreztem magam, ültem a széken kómásan és odajött 2 idegen csaj és ápoltak. Az egyik lenyomta két ujját a torkomon, hogy hányjak, a másik meg hütötte vízzel az arcomat és itatott. De mondom, nem is ismertem őket. Utána amikor kivittek a kocsiba pihenni, néha odajöttek megnézni, simogattak, stb, de semmi intim dolog nem történt. Beszélni nem nagyon tudtam, csak nyögtem, de egyszer mondtam, hogy köszi. Ezekből azt feltételezem, hogy bejöttem nekik, szerintetek?


Mostmár tudom, hogy kik voltak, a haverom megmondta. Bejelöltem őket facebookon, az egyiknek írtam, hogy köszi az ápolást, stb... eleinte még lelkesen írt vissza, most viszont mintha elvesztette volna az érdeklődését felőlem, de amúgy én se tudok vele miről beszélni. ezt a csajt is elb@sztam volna, mint már annyit? mit kéne neki írnom még, mert amúgy tetszenek mindketten. ha az elsőt elrontottam, a másikkal hogy legyen? tudom hogy elég gáz, de na.



2012. aug. 5. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már volt...
2012. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Micsoda romantikus filmbeillő történet :)

Nagyon cuki :D

2012. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szex és New York :D
2012. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom, már egyszer kiírtam. de nem így.
2012. aug. 5. 22:34
 5/8 A kérdező kommentje:
légyszi fontos lenne!
2012. aug. 5. 22:35
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem jössz be neki és az adott pillanatban aggódott érted, vagy hogy valami gáz lesz a buliban. eleinte én is lelkesen szoktam visszaírni az embereknek (szvsz nem szoktam ismerkedni; tehát csak mint két ember beszélget egymással), aztán valahogy elmúlik ez az érdeklődés a másik fél iránt (mert már vmien szinten megismertem, vagy mondott olyat, amivel megbántott stb), ezért nem nagyon igénylem a vele való beszélgetést.
2012. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csalódottak amiért nem hánytál rájuk sugárban.Pedig rajtuk nem múlott.Képzeld magad a helyükbe,elég szar érzés lehet.
2012. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy nem lenne kedve találkozni valamikor?! a válaszból biztosan megtudod,hogy elvesztette-e az érdeklődését irántad! :) és szerintem ha az egyiknél bepróbálkoztál..akkor közvetlen utánna a másiknál ne..főleg ha barátnők! abból nem jönnél ki jól :)
2012. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!