Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17- 18 éves lányok ti összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17- 18 éves lányok ti összejönnétek egy helyes, értettebb felfogású 15 éves sráccal?

Figyelt kérdés
Azért érdekelnek inkább az idősebb mert a velem egyidős lányok egyszerűen túl érettlenek , gyerekesek egy kapcsolathoz a környezetemben

2012. aug. 5. 00:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tapasztaltam a saját korosztályomban(16) Szóval már ketten vagyunk,haver..(de nekem már van bnőm:)
2012. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
esélytelen :S
2012. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

Mert te olyan érett vagy? Nem tetszik, hogy a 15 éves lányok discoba járnak, te meg hang vagy? Azt hiszed az érettség jegyében majd MÁJKRÁFToznak veled a 18 éves lányok?


De komolyan, mit kezdenél te egy csajjal?! Elvinnéd fagyizni, aztán egy szót nem szólnál? Amit az anyukád mond, hogy "az én fiam sokkal érettebb, mert nem piál meg cigizik" az rohadtul nem igaz. Mindenkinek volt vagy lesz egy életszakasza amikor cigizik piál, mert ez a fiatalság lényege, hogy olyanokat megtehetsz amiket soha többet az életed során, mert munkád lesz családod és felelősséged. Ezek a legszebb éveid, ne pazarold el arra, hogy játszod az érettet.

Van még mit tanulnod...

2012. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jól van fiam te is érted a lényeget.. pont ez az hogy nekem ennek a korszakomnak vége , dohányoztam mert azt hittem nagy leszek tőle sose jártam discoba inkább házibuliba én nem is erre céloztam hanem az ilyen érettlen magukat megjátszó 13-15éves puncikra . és nem májnkrftozok nem kockulok.. de ítélj el GYI-en keresztűl te szaréletű...
2012. aug. 5. 00:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érett lehetsz, ha egy tökidegen válaszolónak azt mondod hogy szaréletű. Ja, és a válaszom: nem.

17/L

2012. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz érett felfogás,az is elég ha helyes vagy
2012. aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan azt hiszed vége? Még csak most kezdődik? Vagy hogy gondoltad? Belevágnál a munka világába és a családalapításba, mint egy érett férfi?! :D Ezt te sem gondolhatod komolyan. Főleg, hogy kiscsávó vagy. A lányokon csak kicsit látszik a kor 14-18 között, de a fiúkon minden év nagyon.
2012. aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

nyugii emberek ma mindenki oltogatós kedvében van? 15 évesen miért ne lehetne érett? lehet, hogy sokkal érettebb mint ti akik oltogatjátok


L/17

2012. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenki piál és cigzik fiatalon. Mindig is utáltam a füstöt (anyám cigizett) és voltak a távolabbi rokonságomban rendszeresen lerészegedők. Mindkettő olyan hatással volt rám, hogy kerültem már tiniként is.


A kérdésre válaszolva:

Mindenki azt fogja válaszolni, hogy nem.

DE!

Ha én kérdeztem volna, hogy van-e esélyem 13 évvel fiatalabb lánynál vagy 9 évvel idősebb nőnél, akkor szintén ez lett volna a válasz. Már mindkettő meg volt. Jóval idősebb vagyok nálad, de egyik esetben sem az életkorommal nyitottam.

2012. aug. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!