Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek így a szexbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek így a szexbe? Durva!

Figyelt kérdés
A párom azzal állt elő, hogy ki akar próbálni valami újat az ágyban. Méghozzá azt szeretné, ha erőszakoskodna velem. Ez annyit takar, hogy miközben csináljuk, szeretne óvatosabban felpofozni, csipkedni és közben befogni a számat, meg megkért, hogy sikítsak neki, mert attól nagyon felizgul. Vett ilyen szexjátékszereket, nem tudom én soha életemben nem próbáltam még így, most attól tartok, hogy betegese a párom, ti mit gondoltok? És ti lányok belemennétek? Esetleg van még itt egy fiú, aki szintén ilyen betegesen gondolkodik, miért? Mi jó benne? Az egész nem arról kéne szóljon, hogy kellemes meg hasonlók? Hogy jön ide a szurkálgatás, stb...??? Nem értem, komolyan!
2012. aug. 4. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon egyszerű: Ha neked ez nem jön be akkor ez van és kész! Ha nem érti meg, keressen mást akit gyepálhat.
2012. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Lány vagyok és imáádom ezt. :) Én mindig kérem a barátomat, hogy legyen igy kemény. Fogja be a számat, sőt direkt nem csinálom amit mond és akkor keményen erőszakosan csinálja. Szeretem ha megpofoz közben és én is sikítok, mert néha mondjuk már fáj. :) Ő kicsit furcsálja még, de elég jó benne. Ha te ezt nem szeretnéd ne vállald be, mert a barátod is kicsit belejön és nem fog tudni leállni. Korbácsot elővehet és nem lesz neked kellemes élmény ha nem élvezed.

26/L

2012. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Igazából nem feltétlen aberráltság, azaz nem olyan, amire te gondolsz. Ezzel a férfiúi dominanciáját is ki tudja fejezni... Ha jól ismered, és nem rettent el nagyon, kipróbálhatod, de én a barátnőmmel, akibe szerelmes vagyok, még játékból se tudnám :DD
2012. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát, sajnos én is úgy vagyok vele, hogy nem szeretném ezt az "erőszakosdit", komolyan még meg is ijesztene, ha nem bírna leállni...
2012. aug. 4. 21:37
 5/9 szelesoldier ***** válasza:
98%
Ha ki akarja próbálni az már csak az ő baja, bátran mondd meg neki hogy tegyen le róla. Én az análist akartam de megmondta a csajszi hogy "SOHA" és én szépen felfogtam. Igazad van abban hogy ezt szépen kell csinálni és a cél a kölcsönös örömszerzés, abban neked semmi öröm ha megpofoznak és/vagy egyéb ökörségek. Szóval ha nem fogadja el a döntésedet akkor nem is szeret igazán. 22/F
2012. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
En mindent engednek kiveve h pofozzon megha finoman is.de ami a legfontosabb ha te nemszeretned ne menj bele mert rossz elmeny lehet...en vegulis annak a hive vagyok h amit meg nmis probaltam aut nm szolom le mert lehet h a vegen meg bejonne a dolog...:) 17/l
2012. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3. oké, de mire fel akar dominálni egy nő felett? Ráadásul a saját csaja felett? Fél éve járunk és nem vettem észre eddig, hogy ilyen gondolatai vannak..
2012. aug. 4. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha te nem akarod, mondj nemet. ha szeret megérti és elfogadja.
2012. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg csak simán le akar kenni neked egy-két pofont, mert talán már kijár, és csak ilyen kacifántos ürüggyel állt elő.
2012. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!