Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál? Letöröltél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál? Letöröltél egy csajt msnröl, de véletlenül nem tiltottad le. A csaj rádír. Letiltod azonnal, vagy visszaírsz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ez korrekt. nem mondanám gáznak és valóban így neked lesz könnyebb.
2009. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na jó,nem írok neki. Ha gyűlöl,hát gyűlöljön. :'(
2009. júl. 17. 22:16
 13/13 anonim válasza:
Engem is törölt (és tiltott is) az exbarátom (ő szakított velem), és mikor ezt megtudtam, eléggé meglepődtem, mert jóban voltunk... Aztán kiderült, hogy azért törölt, mert nem bírta nézni, hogy van új barátom. Nem tudod, hogy mi volt neked kiírva, amikor törölt? Mert lehet, hogy szúrta a szemét, amit kiírtál.
2009. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!