Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

van egy srác aki bejön nekem de nem vagyok benne biztos hogy ő szeret na mindegy a lényeg hogy ti hogy reagálnátok arra ha ilyen helyzetben megkérdezném tőle:

"Hallod!Van egy nagyon jó ismerősöm akinek szeretnék mondani valamit csak félek, hogy mit reagálna erre és ha esetleg rosszul esne neki akkor félek hogy nem lennénk többé jóban.Szerinted hogy mondjam meg neki?,,


2012. júl. 29. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg fogja kérdezi és akkor lebuksz.
2012. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem biztos h egyből magára gondolna csak 5 napot töltöttem vele táborba viszont mással nem igazán beszélt vagy törődött csak leginkább velem és miután 1.nap átmentünk a határon és barátnőmet leszállították mellőlem odaült mellém és mindig tök rendes volt meg nagyjából ugyanaz az ízlésünk emg mikor ebédeltünk az egyik a asztalhoz leültem a lányokhoz és volt bátorsága odajönni hogy nem ülnék e oda egy másik asztalhoz mellé (bocsi a vesszők miatt csak ideges vagyok kicsit és idegesít hogy sok helyen ki kell rakni őket)
2012. júl. 29. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor találkozol vele akk rángasd be a legközelebbi bokorba vécébe telefonfülkébe sszemetesskonténetbe istállóba buszmegállóba csomagtartóba árokba tedd szétt a lábad és akk minden kiderül:))
2012. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha ezzel elé állsz, tuti, hogy le fogja venni, miről van szó

ha megnézed, még a filmekben is ezt szokták mondani (főleg a vígjátékokban)

2012. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább küldjél jeleket,hogy bejössz neki...

Ha nem veszi,vagy nem érdeklődik utánad ezek után sem,akkor felejtős.Nem kell itt kérdezgetni..,úgyis levágná rögtön,hogy miért kérded.

2012. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mivel még sosem jártam különösebben senkivel nem igazán tudom milyen jeleket küldjek szóval ha tudnátok írni ilyen jeleket azt megköszönném
2012. júl. 29. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Fingjál a jelenlétében, magyarul csapd neki a szelet.
2012. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!