Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, aki nem csalja meg a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Nem akarok férjhez menni mert nagyon félek attól, h a pasim egy idő után már más csajokkal is foglalkozik!

Nagyon ragaszkodom hozzá, ez baj?

A másik dolog mag az, h nem bízom benne!nincs rá okom, de nem tudok megbízni benne!ha azt mondom elhiszem akkor sem úgy van! miért vagyok ilyen?


2007. aug. 22. 10:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés!!

Én is ilyen vagyok.., de komolyan.

Szerintem nagyon sok nő van igy ezzel. Max. azok nem akik nagyon kiegyensúlyozott életet élnek.

Szerintem ne rágd ezen magad, én is probálok az ilyen kérdésekkel nem foglalkozni a fejemben;))

2007. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy létezik!

Ne a filmekből indulj ki!

Vannak rendes fiúk, ugyanúgy, ahogy rendes lányok, szerintem az arány kb ugyannnyi mindekét nemben.

2007. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

szia!


én egy hónap mulva megyek férjhez, és nekem is megfordult a fejembe, hogy mi van akkor ha majd más kell neki. mikor megkérdeztem róla hogy biztos e a házasságba meg nem fog e megcsalni, hát nem publikus amit meg ahogy válaszolt.


azóta semmi nem tántoríthat el, és nem is gondolkozom ilyeneken. ha valaki félre akar lépni úgyis megteszi és úgyis kiderül. felesleges ezen rágódni.


ha megéri a félrelépés, akkor a kapcsolat annyit is ért.


ha szereted és biztos vagy a dolgodba, menj hozzá. nem azért vesz el, hogy megcsaljon.

2007. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát, nekem az a tapasztalatom (én enm a megcsalt fél vagyok, hanem akivel megcsaltak, vagy akivel megcsalnának), hogy szinte az összes pasi hajlamos a megcsalásra :( Szeretnék én is férjhez menni, de a jelenlegi tapasztalataim alapján... hát, nem nagyon éri meg. Még az a férfi is, aki úgy néz ki, hoyg kettőt sem tud szólni, bepróbálkozik, ha úgy viselkedsz, hoyg esetleg benne lennél.. hiába van felesége, családja, akit szeret. (direkt teszteltem) Én 28 éves leszek és az utóbbi egy évben szinte csak olyanokat sodort az utambva az élet, akik nem függetlenek :( De őket sajnos nem zavarta...amikor még nekem lett lelkiismeretfurdalásom egy csók után, ők nyugtattak meg, hoyg engem aztán ne zavarjon, ha őket nem zavarja... no comment. Bocsánat a pesszimizmusért, de mostanában sajnos ezt látom :(
2007. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az előzőt is, csak anynit még hozzátennék, hogy azért TUDOM, hoyg van rendes ember is, nem vonatkozik ez a férfiak 100%- ára, de szerintem a többségre mégis... vagy csak a harmincas- negyvenes korosztály ilyen...?
2007. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Miért ne lenne! Én lassan 5 éve vagyok együtt a párommal és soha nem csaltuk meg egymást! Sőt a párom nagyon rá sem néz a csajokra!
2007. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
23%

szia ittvagyok én.ha gondolod akk vegyél fel msnen vagy írj emailt

msn:simsonracing_91@hotmail.com

e-mail:gergelyatya14@freemail.hu

2007. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Én azt mondom, hogy mindenkiben ott van a félsz, hogy mivan ha, bennem is, és nem oktalanul. Régen, ugy 2 éve az akkori és JELENKEGI barátom megcsalt, de azt se én se a másik csaj nem tudtuk. már a 3. vagy 4. sms-emre sem válaszolt, és egyszer csak csörgött a telefon: a barátom másik csaja hivott, aki a volsz oszálytársa volt, és kérdezte, hogy ki vagyok és milyen jogon irogatok és szerelmes sms-eket a barátjának, és azt válaszoltam:hogy azon a jogon, hogy a barátnője vagyok és szeretem és ő is szeret engem. A csaj azt mondta, hogy akkor valamikor ezt majd hármasban megbeszéljük, mondanom se kell, hogy azota fel sem hivott.nagyon közel laknak most is egymáshoz, és ez nagyon zavar engem.a telefon pedig ugy került a csajhoz, hogy a barátom otthagyta a csajnál. egy világ omlott össze bennem. a barátom nem s tudta, hogy ez törént, mert én csak egyszűen szakitottam vele. pár honapja meséltem ezt el neki. azota soxor összejöttünk akkoriban, és szakitottunk is, de már egy jó ideje szent a béke, és IMÁDJUK EGYMÁST!!! de nem merek benne még mindig megbizni, és nem is fogok soha, de nincs más választásom, a szerelmem erősebb mint a haragom. a csaj nem tudja sztem, hogy én voltam a másik, pedig ismer engem, és azóta is, hogyha meglátom az utcán vagy a buszon akkor vagy visszakell fogni,vagy rosszullaszek, gyűlölöm azt a lányt, pedig nem ő tehetett róla, de mégis a halálát kivánom. SZÓVAL: akár megcsal egy pasi, akár nem, 100 százalékig NEM SZABAD megbizni bennük, de mégis a Szivedre hallgass é e az eszedre. van olyan pasi aki nem csal eg, de honnan tudhatod, hogy ki az és ki nem?? S:S:S:S:
2007. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
89%
Én pont fordított helyzetbe vagyok mint te .Nem én nem bizok a páromba hanem ő nem bízik bennem .Pedig okot soha nem adtam rá még véletlen se pont azért mert tudom ,hogy milyen .Hidd el szőrnyű eny olyan kapcsolatban élni amiben tudod hogy nem kölcsönös a bizalom pedig okot nem adtál rá .A zöldszemű szörny még a nagyon jól működő kapcsolatot is tönkre tudja tenni .Szerintem bízzál a párodba főként akkor ha még okot sem adott a kételyeidre .Nem könnyű biztos de megéri mert így nem csak te mész tönkre az állandó agyalásba meg kombinálásba de a kapcsolatotok se fogja sokáig bírni .
2007. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Aki féltékeny,az nem a párjában,hanem saját magában nem bízik.Nincs önbizalma,kevesebbre tartja magát a többi nőnél.A féltékenység teljesen felesleges önmarcangolás.

DE!!!

Az én véleményem és tapasztalatom az,hogy nincs olyan pasi,aki ne csalná meg legalább egyszer a barátnőjét vagy feleségét.Az okosabbak ezt úgy csinálják,hogy nem derűl ki.Nekik ez hozzátartozik az életühöz.

A 35-42 év körüli pasik maguknak akarják bebizonyítani,hgoy ők még igazi férfiak,képesek még nőt fogni.

Nincs olyan pasi,aki ne lépne félre!!!!!!!

2007. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!