Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kibírni hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni hogy az exed már mással jár, ha még szereted őt?

Figyelt kérdés
:(
2012. júl. 25. 01:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sz@rd le a gec.ibe :DDD amúgy ha érdekel akkor dobj egy PÜ-t, én most vagyok túl egy szakításon kb.
2012. júl. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kb egy hónapja szakítottunk, nem tartjuk a kapcsolatot de mégis úgy intézi hogy lássam a 'boldogságát' és idegesítsen... nekem meg nincsen senkim...
2012. júl. 25. 01:49
 3/10 anonim ***** válasza:
valami elérhetőséged van? én írtam választ a kérdésedhez,nekem is hasonló volt,írj ha akarsz
2012. júl. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
felejtsd el.annyit nem ér,hogy sóvárogj miatta;)
2012. júl. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
írtam privit :) csak ismételni tudom az előttem levőket. egyébként ha jön egy másik majd később (isten ments, hogy a helyére pótlékkémnt keress valakit), rádöbbensz, hogy nem ő a világ közepe és van más aki emgérdemli, hogy szeresd... annyit epdig nem ér hogy bánkódj miatta :)
2012. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Idővel "kigyógyulsz". Gyorsan szerezz új társat.
2012. júl. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, fogd a legjobb haverodat, és kezdj el vele gyúrni. A beszélgetések jót tesznek a fájdalmadnak, a gyúrás jót tesz az önbizalmadnak és az izmaidnak. Akkor nem visel meg annyira, ha látod, hogy más lányok is érdeklődnek utánad.


Ha lány vagy, nem nagyon tudok jó tippet adni.

2012. júl. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)) lány vagyok amúúgy
2012. júl. 25. 02:29
 9/10 anonim ***** válasza:

HA interneten akar idegesíteni, akkor tiltsd/töröld, hogy ne fuss bele állandóan. Ha személyesen is összefutsz vele, akkor csapd el a fejed, ne foglalkozz vele. Barátnőiddel üljetek be valamerre beszélgetni, vagy filmezzetek valakinél, akármi. Én anno így viseltem el. Addig se gondoltam rá.


24/N

2012. júl. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Én arra tanítalak,hogy a megunt játékaidat(ez esetben a pasid) add át a nyomorékoknak :)
2012. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!