Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek olyan pasival aki volt már börtönben (csalás miatt)?

Figyelt kérdés
L/24

2012. júl. 22. 14:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Esélyt se adnék neki.


20L

2012. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Mármint ha megint bekerülne a börtönbe? Hát akkor valószínűleg megcsappanna a bizalmam, illetve attól függ, mennyit kell várnom rá. De ha nagyon szeretem, akkor TALÁN várnék, de ha másodszor is lecsukják, akkor a bizalmamat igen erősen elveszítette.

2012. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
10. hozzászoló akkor sorstársak vagyunk, csak én rosszul jöttem ki ebből az egészből! Elmesélem röviden az én történetem és a kérdésem miértjét: 4 éve vagyok együtt a vőlegényemmel, ebből 1,5 évet bent ült előzetesben. Mellette voltam, tartottam benne a lelket, napi 2 levelet küldtem neki, jártam hozzá beszélőre 200 km-ről. (hozzáteszem normális családból származik én is és ő is, de elcsábította az üzlet) 1,5 éve van kint lakhelyelhagyási tilalom alatt. Azóta járok fel hozzá minden hétvégén 200 km-ről vonattal, busszal, télen hóban, esőben, nyáron... Volt, hogy egy napra is felmentem és onnan jöttem vissza hajnalban dolgozni... Az ügye még nem záródott le, ki tudja meddig fog tartani. Nagyon csúnyán viselkedik velem, annak ellenére amit megtettem érte! Mindenki mondta, hogy hülye vagyok ők biztos nem tették volna meg ezeket! És akkor még nem is voltam a menyasszonya. Nagyon fáj ahogy beszél velem, annak ellenére, hogy mennyi mindent áldoztam érte, nem beszélve az időről és a pénzről! Csalódott vagyok, de nem tűrök tovább mert nekem is csak egy életem van és befejezem ezt a kapcsolatot. ! 4évig se kirándulni se nyaralni, sehol nem voltam, csak jártam hozzá minden hétvégén de még ez se zavart volna ha normális velem. Annyit kértem, hogy tiszteljen és szeressen, de úgy látszik sokat... Tudom, hogy nem fog olyan lányt találni aki elnézi a dolgait és eltűri a viselkedését, de ez már legyen az ő baja... örülök, hogy te legalább boldog vagy! :) és én se ítélek el senkit a múltja alapján!
2012. júl. 22. 15:15
 14/19 anonim ***** válasza:
nem nem
2012. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
engem az nem érdekelne,ha volt már börtönben,az érdekel,hogy most milyen ember...és ahogy te leírtad,örüljön,hogy még nem köpted szembe...4 évet elszartál az életedből miatta...ezt én bánnám a helyedben,de mostmár nincs mit tenni..kerüld el messzire
2012. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 15, teljesen igazad van!
2012. júl. 22. 17:03
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát necces kérdés.

Valahogy engem taszít a tudat, pláne, hogy én egy "angyal" vagyok, mindig a zebrán megyek át, megveszem lelkiismeretesen a bérletem, satöbbi, így nem tudom mennyire ábrándítana ki, ha megtudnám.

22/L

2012. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17 ilyen szempontból én is angyal vagyok! :) köszi szépen
2012. júl. 22. 20:38
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem az érdekelne,hogy előtte hol volt és mért,hanem,h most milyen.

Nekem a párom 1,5 hónapja van bent előzetesben a tárgyalásokon kívül /ahol kaptunk 5 percet beszélni/ még nem beszéltünk,mert a beszélő előtt tuti,h átteszik máshova vagy éppen az van,h kiengedik és mégse...

Na mindegy,a lényeg,hogy nem bántam meg,h vele összejöttem tett amit tett én nem ítélem el őt ezért,nekem az számít,h velem milyen volt és,h a mai napig hogy viszonyul hozzám. Januárban pedig megszületett az életünk értelme aki bearanyozta az egészet. Egyedül maradtam egy fél éves kisfiúval,aki mindent megkap és a páromat is ugyanúgy segítem,mivel szeretem és együtt képzeljük még mindig tovább.

Régebben úgy voltam vele,h biztos nem fogok olyan emberrel kezdeni aki már volt börtönben,de ahogy tartja a mondás,a szerelem nem válogat...

2012. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!