Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 20 éves lány hol tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves lány hol tud ismerkedni, ha sehova nem jár bulizni, és még csak nem is szép?

Figyelt kérdés
Szinte csak dolgozni járok,meg otthon vagyok. De így sose lesz kapcsolatom. Neten nem lehet,szerintem. Próbáltam,nem jött össze.
2009. júl. 14. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
dobj egy e-mailt :D velem lehet ismerkedni
2009. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

De, neten nagyon is lehet. Ha egyszer próbáltad, az nem valami sok. Ha élőben sem jön össze, akkor azt is hagyni fogod? Mert így tényleg nem jutsz előbbre soha. Több kitartást, és bizakodást!

Regisztrálhatsz több társkeresőre is, így nagyobb eséllyel talál rád valaki, vagy találsz rá te.

2009. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el bulizni jarni! Csatlakozz diakszovetsegekhez, ifjusagi szervezetekhez! Majd csak osszefutsz valakivel, akivel meglesz az egy hullamhossz, csak legy nyitott.
2009. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha így gondolkozol h még csak nem is vagy szép inkább sehol ne ismerkedj..kehet lepontozni
2009. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kevés ember van, akiről nem lehet előnyös képet készíteni, akkor is, ha nem az a kimondott szépség. Tény, ha béna képpel regisztrálsz társkeresőn, szinte esélytelen vagy. De ha felteszel egy olyan képet, amiről mondjuk megkérdezed az összes fellelhető férfiismerősödet, és azt mondják, hogy OK, akkor azzal jóeséllyel horogra akad valaki, akivel elkezdhetsz levelezni, beszélgetni neten keresztül, és utána már jobban tolerálja azt is, ha kicsit mást kap, mint amit képen látott. Persze fontos, hogy azért azt kapja alapvetően, tehát kamu képet ne tégy föl, vagy túlságosan a valóságtól elrugaszkodót.:) Másik ami eszembe jut, a szépségért nagyon sokszor lehet tenni, nem plasztikai sebészre gondolok (nem tudom, mi az ami miatt nem mondod magad szépnek), de pl. pattanások ellen sok mindent lehet tenni, ha fogak állnak hülyén, igaz kicsit pénzesebb, de az is orvosolható, kövérség-soványság esetén étkezés és életmód változtatás stb. Ja és még egy dolog, ami eszembe jutott: ha egy nő mondjuk arcra annyira nem hozza a kívánt szintet, de cserébe ellensúlyozza egy bomba alakkal, az nálam pl. simán nyerő lenne, vagy ugyanez fordítva, előző barátnőm arcra gyönyörű volt, testre viszont kicsit kövérkés, mégis szó nélkül beleszerettem... A lényeg, hogy a harmónia, egyensúly meglegyen. Ha valami nem szép rajtad, egyensúlyozd valamivel, hogy az összhatás mégis pozitív legyen! (olyan nincs, hogy valaki totál szerencsétlenség legyen és semmi jót ne tudjon kihozni magából)Én is ezt teszem, nem vagyok szép arcú, változtatni nem tudok, ilyennek teremtettek, viszont nyaktól lefelé tudok tenni az ügy érdekében, tudok izmosabb lenni, vonzó testalkatra szert tenni, és teszek is érte, így legalább azt elértem, hogy pozitív önkép alakulhatott ki magamról, ami pedig vonzza a többi ember pozitív megítélését is (törvényszerűen, mellesleg). Így hirtelenjében ennyi jutott eszembe, ha kell még locsogok szívesen összevissza, írj priviben.:)

Üdv. 24/F

2009. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A társkeresös képeim nagyon jók,nem is értem,sok pasinak tetszik. Msnen minden ok,aztán a tali sose jön össze. :( Lehet,hogy nem a külsömre kellene fogni,hanem a viselkedésem miatt van.
2009. júl. 15. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hát az bizony lehet, a kinézet, külső csak a 'beugró', utána már a belső dolgok számítanak, viselkedés, modor, stílus stb. Ezek szerint mégse annyira a külső itt a probléma... Ezt már neked kell kitapasztalnod, mi az amiben változnod kell, vagy mit ronthatsz el ilyenkor... Esetleg fiúismerősöket megkérdezhetsz, hogy szerintük mi baj lehet veled.
2009. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is tudom,talán az,hogy tul gyerekes vagyok. Ha találkozok egy pasival,aki tetszik,annyira zavarba leszek,hogy mindenféle hülyeséget mondok és csinálok. :S De nem tudok rajt változtatni. Nem megy.
2009. júl. 15. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2009. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!