Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem? Nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Nem akar semmit, akkor hagyjon békén.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe beleszerettem, de ő nem akart tőlem semmit. Megbeszéltük, hogy barátok maradunk, de nekem nem ment. De ő azóta is keres. Beszélgetek vele, de rossz érzés, mert olyanokat mesél, hogy most ezzel smárolt, most azzal..Most ehhez meg b_szni, most azzal volt együtt... mondtam neki, hogy nekem ez fáj, hagyjon, ilyeneket ne írjon. Valamikor meg teljesen félreérthető dolgokat ír... Le akar beszélni egy srácról, mondván, jobbat érdemlek. Aggódik értem és egyéb olyanokat ír, amiből normál esetben arra következtet az ember, hogy az illető akar valamit.. Miért csinálja ezt? Már megbeszéltük, hogy hagyjuk egymást, de ő mégis keres...
2012. júl. 19. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, nem egészen illik ide... az egyéb kategóriába kellett volna írni :/
2012. júl. 19. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Élvezi, hogy fájdalmat tud okozni neked, de elbújik az ártatlan "én csak jót akarok" álca mögé. Undorító.
2012. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem akar tőled semmit még mondhatja hogy jobbat érdemelsz x srácnál, mert lehet hogy az valóban úgy is van. A helyzet: talonba jó vagy neki. Ha esetleg véletlenül huzamosabb ideig nem lenne neki más. Addig sem szeretné, hogy összegyere valaki mással, mert hát akkor már nem lenne ott tarcsiban a madárka...
2012. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akivel kezd komolyra fordulni a dolog, nem is ismeri, csak látásból...

Meg nem olyannak ismertem meg őt sem, aki szeret fájdalmat okozni. Több lányt ismerek, akit lekoptatott, mert nem szeretett volna tőlük semmi komolyat, azt mondta neki, h legyenek barátok, de nem kereste őket. Ők miben mások, őket miért nem kell kínozni?

2012. júl. 19. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerinte is talonba kellesz neki, az a típus az elmondásod szerint, aki több csajt is fűz egyszerre. Az, hogy más csajokról írogat neked világosan jelzi, hogy nem akar tőled semmi komolyabbat, az viszont már bántja a büszkeségét, hogy nem sírsz egész hátralévő életedben utána, hanem találsz magadnak mást is (aki persze nem elég jó, merthát nálanem lehet jobb, ugye).

Menekülj ettől a sráctól és nem hiszem, hogy jó neked, ha "barátok" maradtok. Amúgyis le fog kopni, amint lesz egy pasid, ebben biztos lehetsz... És éld tovább az életed, nagyon helyes, hogy mással randizol, ne halgass rá!!!

2012. júl. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt nagyon csúnyán összevesztem vele, remélem többet nem keres....

A fiú, akivel randizok, százszor normálisabb és jobb, mint ez a srác..

2012. júl. 20. 12:44
 7/7 zusomJe ***** válasza:
komolytalan
2012. júl. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!