Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kb 2 hete ismerkedtem meg, és az óta csak smsben meg telefonon beszéltünk, személyesen nem találkoztunk. A múlt héten úgy volt, hogy taalálkozunk, de a busz, amivel mentem volna, nem jött :( és most pénteken bulit rendezek a barátaimnak és őt is elhívtam, de arra hivatkozik, hogy sok a minkája és nnem tud eljönni... Mit csináljak? Félek, hogy ezt a lehetőséget is elcseszem, hogy barátom legyen, de nem tudok mihez kezdeni :( Kérlek rendes válaszokat írjatok! Előre is köszönöm! :)

2012. júl. 17. 20:30
 1/1 Frodó a Zsákos ***** válasza:

Ha érdekled nem 1 héten fog múlni, hogy összejön e a dolog. Buliba meghívnod fölösleges

- ha te szervezed nem lesz annyi időd rá mint szeretnéd

- talán szeretne 4 szemközt beszélni veled (vagyis te érdekled és csak aztán a barátaid)

2012. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!