Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekli a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli a páromat a fizetésem, holott ő az övéről csak hallgat mint a sír?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

a párommal 2 éve vagyunk együtt, de nem lakunk együtt, csak egy városban, így elég sokat vagyunk együtt.:) MInden rendben működik közöttünk, de egyvalami a kezdettől fogva a levegőben van: nem szeret pénzügyekről beszélni, így azt sem tudom mennyit keres. Még így 2 év után sem. Én ezt nem tartom válóoknak, ilyen ő és kész. A történet akkor kezdett el zavarni, amikor én most a nyárra munkát találtam magamnak, és mivel teljesítménybéres, változó mennyit kapok. A párom meg szépen kérdezgeti hogy mennyit tudtam egy nap megcsinálni és kiszámolja h mennyi pénzem lesz így egy napra és mennyi lesz a fizetésem. Múlt hónapban rá is kérdezett mennyit kapok. Köpni nyelni nem tudtam, elvileg ő nem szeret beszélni a pénzről... csak annyit mondtam h többre számítottam...

Ez normális?

23L


2012. júl. 16. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

NEm, nem normális. Házasságban is titkolózni fogtok? Az az érzésem ennyiből, hogy a pasas nem akar beengedni a magánszférájába, viszont szabad utat érez bejárni a tiédbe...


23N

2012. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Miért nem kérdezed meg egyszerűen te is? Kerek perec? Aztán ha nem válaszol, akkor ideje, belásd: a pénz nem válóok, de a titkolózás igen.
2012. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tűnik igazságosnak.
2012. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem normális dolog. Nekem ez nagyon sántít. Első olvasatra nekem az jutott az eszembe, hogy az a srác vagy nem is dolgozik, vagy olyan keveset keres, hogy fél bevallani.

Nekem exem pl. egy-két hónapig megjátszotta, hogy nem volt pénze, ezt jól titkolta egy ideig (sumákolt, nem szeretett beszélni a munkáról, stb.), utána kezdett gyanús lenni és kérdőre vontam, akkor azt állította, hogy nem kap fizetést, mert bajban van a cég, ahol dolgozik, nos ezt kb. 2 évig játszotta. Utána meguntam a dolgot és véget vetettem a dolognak.

Úgyhogy mindenképp próbáld szerintem szóra bírni valahogy.

2012. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!